Trávnik a záhrada

Rádio: Sod Úspech


Pokladanie nie je triviálny projekt s nízkou námahou, ale starostlivá príprava uľahčuje prácu a výrazne zvyšuje vaše šance na úspech.

Počúvaj NA PRÍPRAVKU SOD alebo prečítať nižšie:

A čo je najdôležitejšie, je tu otázka načasovania. Ktoré ročné obdobia sú v priebehu roka najlepšie na kladenie nosníc? Väčšinou to záleží na vašom miestnom nastavení. Ak žijete v severnom podnebí, zamerajte sa na jeseň alebo na jar. Ak žijete na juhu, urobte to na jar.

Ešte predtým, ako dostanete dodávku sódovky, budete chcieť vyrovnať svoju krajinu čo najviac. Aj keď pravdepodobne budete potrebovať dodávateľa terénu na riešenie mimoriadne nerovného terénu, väčšinu menších prác môžete vykonať sami.

Počas prípravnej fázy je tiež múdre vyskúšať svoju pôdu. Týmto spôsobom budete vedieť, či hnojivo, vápno alebo akékoľvek iné pôdne kondicionéry môžu byť potrebné na to, aby sa pôda stala pohostinnou pre sodík, ktorý chcete položiť.

V neposlednom rade je dôležité prevzdušňovať pôdu záhradnou vidličkou alebo nástrojom podľa vášho výberu. Pozdĺž cesty dávajte pozor na zakopané skaly a zhutnené zhluky zeme. Tieto musia byť odstránené, aby sa koren správne korenil. Aby ste nezabudli na žiadne miesta, použite navlhčenú hadicu pomocou hadice. Akékoľvek kaluže, ktoré sa vytvoria, vás odvedú do oblastí, ktoré si vyžadujú väčšiu pozornosť.

Rádio je 60-sekundový tip na vylepšenie domácnosti, ktorý sa vysiela na viac ako 186 staníc na 75 trhoch v celej krajine. Kliknite tu na odber, takže môžete automaticky dostávať každú novú epizódu hneď po jej príchode - úplne zadarmo!