Súťaže a rozdávanie

Zadajte Peňažný a krbu!


Ako sa topí sneh a teploty stúpajú, majitelia domov všade začínajú pripravovať svoj majetok na jar. Kontrolný zoznam zahŕňa rozmaznávanie zanedbaného trávnika, údržbu terénu, vybavenie terasy a zdobenie záhrady. Aj keď tieto úlohy transformujú akýkoľvek dvor na krásny obytný priestor, vyžadujú materiály, ktoré majiteľom domov vrátia stovky dolárov. Z tohto dôvodu sme sa v marci spojili s Plough & Hearth, aby sme rozdali tri darčekové karty v hodnote 1 000 dolárov!

Dnes a každý deň tento mesiac (začínajúc 28. februára 2018 až 23:59 EST 31. marca 2018 o 12:00 EST), zadajte Príspevok na bývanie vo výške 3 000 USD, ktorý ponúka Plough & Hearth, Mohli by ste vyhrať jednu z troch darčekových kariet vo výške 1 000 dolárov, ktoré môžete použiť na nábytok na terasy, ozdoby na palubu, záhradné akcenty a ďalšie!

VSTUPTE TERAZ!

Spoločnosť Plough & Hearth, založená v roku 1980, má 26 maloobchodných predajní, dôveryhodný katalóg a viackanálové online podnikanie. Vyrábajú doplnky pre domácnosť, krb, dvor a záhradu. S dôrazom na kvalitu a služby zákazníkom zostávajú dôveryhodným zdrojom zlepšovania vášho vnútorného a vonkajšieho obytného priestoru.

Spoločnosť Plough & Hearth má túto jar na jar veľa nových produktov, od solárneho osvetlenia až po vonkajšie koberce. Pozrite sa na kolekciu tu. Nájdete tu tiež perfektnú terasovú nábytkovú súpravu od Plough & Hearth; Nenechajte si ujsť ich pohovku s hlbokým sedením Topsail, jedálenský stôl a stoličky Prospect Hill Oval a kolekciu sedení Claremont v eukalyptovom lese!

Zadajte prezenčnú províziu za bývanie vo výške 3 000 dolárov každý deň, aby ste zvýšili svoje šance na výhru. Traja šťastliví víťazi dostanú darčekovú kartu 1 000 dolárov pre Plough & Hearth, ktorú môžu dať k dosiahnutiu svojej vysnívanej záhrady a terasy.

Ak sa chcete dozvedieť viac o službe Plough a krb, kliknite sem.

„Príspevok na bývanie vo výške 3 000 dolárov s bývaním v prírode s Plough a Hearth“ je otvorený iba pre trvalých legálnych obyvateľov USA zo 48 susedných štátov a okresu Columbia, ktoré majú 18 rokov a viac. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Obdobie súťaže o cenu trvá od 12:00 hod. (EST) streda 28. februára 2018 až 11:59 hodín (EST) sobota 31. marca 2018. Jeden vstup na domácnosť za deň. Alternatívny spôsob zadania pre Kreslenie je k dispozícii faxom na vaše meno a adresu na číslo 508-437-8486 počas príslušného Vstupného obdobia. Výherné možnosti závisia od počtu prijatých oprávnených prihlášok. Pozri oficiálne pravidlá.