Podlahy a schody

Rádio: Najlepšie možnosti podláh pre zvieratá a ich majiteľov


Domáce zvieratá môžu byť skvelými spoločníkmi, ale nie sú vždy láskavé k domom svojich vlastníkov, a to platí najmä o podlahách. Tu je niekoľko rád a rád, na ktoré treba pamätať.

Počúvaj O PODLAHOVÝCH PODLAHÁCH alebo prečítať nižšie:

Aj keď si zaslúži svoju povesť, že je trvanlivý, tvrdé drevo nie vždy odoláva poškriabaniu. Niektoré druhy sú ešte zraniteľnejšie ako iné. Takže, najmä ak ste majiteľom psov, skúste sa napríklad držať najťažších javorov z tvrdého dreva alebo dubu. Bez ohľadu na druh dreva je potrebné čo najskôr vyčistiť nehody domácich miláčikov, aby ste sa vyhli možnému znečisteniu.

Kamenné, dlaždice a betónové podlahy sú odolné a ľahko sa čistia. Všetky sú však drsné na jemných labkách a nemajú tendenciu pozývať plochy, na ktoré majú zvieratá odpočívať. To znamená, že koberčeky v oblasti a postele pre domácich miláčikov idú dlhú cestu, aby zvýšili pohodlie a teplo.

Laminátová podlaha sa skutočne prekvapivo dobre postaví proti poškriabaniu a nepokojom, ale ak miláčik miluje šípky okolo domu, upozorňujeme, že laminát má skĺzavosť (pokiaľ nevyberiete povrch s textúrou, ktorá poskytuje trakciu).

V neposlednom rade je koberce - materiál, ktorý väčšina domácich miluje, ale ktorý časom absorbuje zápach a jeho čistenie nie je ľahké. Ak sa napriek tomu rozhodnete ísť po kobercovej trase, nezabudnite si vybrať ten, ktorého hromada pravdepodobne nezaťaží pazúry vášho domáceho maznáčika.

Rádio je 60-sekundový tip na vylepšenie domácnosti, ktorý sa vysiela na viac ako 186 staníc na 75 trhoch v celej krajine. Kliknite tu na odber, takže môžete automaticky dostávať každú novú epizódu hneď po jej príchode - úplne zadarmo!