Hlavné systémy

Rádio: správny piest pre vaše inštalatérske opravy


Zastavený odtok? Pretekajúca toaleta? Pre tieto a mnoho ďalších inštalatérskych opráv, majitelia domov siahajú po pieste - dôveryhodný, nezmyselný nástroj, ktorý sa často ignoruje.

Počúvaj O TYPOCH PLECHEROV alebo prečítať nižšie:

Možno ste nevedeli, že existujú dva typy piestov - typ šálky a typ príruby.

Plunžrové piesty majú drevenú rukoväť s gumovým zvončekom na konci. Sú vynikajúce na čistenie upchávok vo výlevkách a vane. Najlepšie výsledky dosiahnete zakrývaním odtokového odtoku mokrou utierkou a trochou vazelíny nanesenej na okraj piestu, umiestnite nástroj nad odtok a tlačte nadol, aby ste dosiahli sanie. Potom ponorte odtok rýchlym tlakom asi 30 sekúnd. To by malo urobiť.

Najmä pre upchaté toalety potrebujete piest príruby typu a, ktorý obsahuje ďalší krúžok z gumy, aby sa vytvorilo vzduchotesné tesnenie zvyšujúce sanie. Ak chcete efektívne používať prírubový piest, najprv uzavrite prívodnú hadicu vody za toaletou. Potom ponorte piest, až kým gumový krúžok nedosiahne odtokový otvor. Nakoniec dokončite úlohu rýchlym tlačením a ťahaním piestu nahor a nadol.

Nemáte šťastie s piestom? Možno budete potrebovať odtokového hada. Alebo, ak by ste radšej neriešili, čo môže byť veľmi chaotická práca, možno budete chcieť zavolať inštalatéra.

Rádio je 60-sekundový tip na vylepšenie domácnosti, ktorý sa vysiela na viac ako 186 staníc na 75 trhoch v celej krajine. Kliknutím sem sa prihlásite na odber, aby ste mohli automaticky dostávať každú novú epizódu hneď po jej príchode - úplne zadarmo!