Trávnik a záhrada

Perfektný závod pre domácich majstrov pre akýkoľvek prázdny roh


„Je to sezóna na oslavu tvojho zeleného palca! Ak máte radi popoludnie, ktoré sa starajú o pestrofarebné kvety, pochopíte, aké obmedzené môže byť nájdenie vnútorných škvŕn na zobrazenie vašich obľúbených kvetín. Často končia v skrýši v neviditeľnej oblasti alebo sa schovávajú na okennom parapete za závesom v kaviarni. Tento víkend však môžete vykonať všetky zmeny pomocou stojanu na výrobu domácich majstrov, ktorý sa jednoducho stavia a ktorý kladie dôraz na vaše záhradnícke potreby.

Náš trojuholníkový dizajn viac než len povýši vašu zeleň na úroveň očí, tiež rieši problém trápnych, nevyužitých rohov. Zasuňte tento závod pre domácich majstrov do prázdneho kúta, aby ste ho rýchlo vybavili. Ak je to slnečné miesto, môžete zasadiť rastliny na vrchol; v tmavšom rohu, ponúka perfektnú rímsu na stojan s vázou s čerstvým výberom - podľa vášho výberu! Začnite podľa pokynov uvedených nižšie.


MATERIÁLY A NÁRADIE Dostupné na Amazone
- 1 × 2 rezivo alebo ozdoba (8 stôp)
- Tužka
- Vládca
- Ručná píla
- 22 mm preglejka
- Nastaviť štvorec
- Jigsaw
- brúsny papier s hrúbkou 60 a 120 g
- Tkanina
- 1/2 palcová kovová ortéza (6)
- Farba v spreji
- ½ palcové skrutky
- Akumulátorový vŕtací skrutkovač
- Lepidlo na drevo
- Maľovanie
- Škvrna
- Kefa
- Lak


KROK 1
1 × 2 drevo rozrežte na tri 31'-dlhé kúsky, aby sa vytvorili nohy. Dávajte pozor, aby ste svoje rezy vyrovnali tak, aby okraje rezu na oboch koncoch vytvárali ploché nožičky pre pevný stojan na rastliny.


KROK 2
Potom na 22 mm preglejky nakreslite a odrežte dva trojuholníkové tvary, čím vytvoríte police.

Pomocou pravítka a nastaveného štvorca nakreslite prvý rovnostranný trojuholník so 14-palcovými stranami na vašej doske. Potom v každom rohu naplánujte miesto, kde budete odrezať špičku - pripevnite nohu k polici. Za týmto účelom zmerajte a označte 2 palce od rohu na každej susednej strane a potom nakreslite čiaru spájajúcu oba body. Opakujte aj v ostatných dvoch rohoch. Potom vyrežte pozdĺž všetkých priamok skladačky.

Nakreslite a odrežte ďalší identický orezaný trojuholník, aby ste vytvorili spodnú poličku.


KROK 3
Po rozrezaní všetkých kúskov ich obrúste dvoma druhmi brúsneho papiera - najskôr papierom so 60 zrnami, potom papierom so 120 zrnami, aby drevo dosiahlo hladký povrch.

Piliny odstráňte navlhčenou tkaninou.


KROK 4
Lakujte alebo zafarbujte trojuholníkové police ľubovoľnej farby; vybrali sme si tmavo šedú, aby sme kontrastovali s prirodzenými tónmi drevených nôh.

Tip pre profesionálov: Ak sa rozhodnete maľovať, je šikovné ísť s niekým, čo má lesk. Napríklad pololesklá farba vydrží prebytočnú vlhkosť z pretekajúcej nádoby lepšie ako väčšina matných možností. Bez ohľadu na to však dáme na koniec lakovací lak, ktorý chráni hotový výrobok.

Pre lepší výsledok odporúčame použiť dve vrstvy.


KROK 5
Váš hotový závodný závod pre domácich majstrov bude vyzerať profesionálnejšie, ak kovové výstuhy podporujúce každú úroveň nevystúpia. Aby ste ich lepšie integrovali do štruktúry, rozprašujte ich v rovnakej farbe ako police. Tu, aby sme šli s našimi tmavými policami, použili sme dve vrstvy čiernej farby (nezabudnite čakať odporúčané množstvo času medzi vrstvami) a prepínali sme bežné skrutky pre čierne.


KROK 6
Pripravte nohy na zostavenie stánku pre domácich majstrov. Položte ich vedľa seba na rovný povrch a zmerajte a označte 8 palcov od dolnej časti každého z nich. Potom urobte druhú značku 20 palcov nad prvou značkou (28 palcov odspodu) na každej nohe.

Teraz znova skontrolujte svoje merania. Skontrolujte, či sú značky na každej nohe v rovnakej výške, aby ste si boli istí, že postavíte stojan na úrovni rastlín. Potom pripevnite dve 1-ces-palcové rohové konzoly na každej nohe pomocou ½-palcových skrutiek a zarovnajte ich tesne pod značku.


KROK 7
Postavte tri nohy tak, aby rohové konzoly smerovali dovnútra. Potom zostavte svoj závod na výrobu domácich majstrov umiestnením trojuholníkovej police na každú úroveň na vrch zložených zátvoriek.

Zaskrutkujte rohové podpery a do spodnej časti rohu police. Pre väčšiu silu môžete pridať malé lepidlo medzi rohové hrany police a nohy pred tým.


KROK 8
Ak si želáte, aby váš závod na výrobu domácich majstrov trvalý, prikryte jedným alebo dvoma lakmi. (Medzi nátermi a po konečnom nátere bezpodmienečne dodržiavajte pokyny k konzervám.) Chráni ho pred prachom a prípadnými kvapkami vody.

A s tým ste pripravení ukázať svoje obľúbené rastliny! Pokiaľ samozrejme nechcete vyrábať tie veľké lanové koše, tu nájdete aj príručku.

Ama je závislák pre domácich majstrov a tvorivá myseľ za Ohoh Deco. Má rada domáce dekorácie, osvetlenie a projekty nábytku, ktoré môžu zahŕňať maľovanie, šitie, vŕtanie ... bez ohľadu na techniku! Čokoľvek má po ruke, je inšpiráciou pre vytvorenie a kŕmenie pre jej vážnu závislosť na upcycling.

Stále hľadáte inšpiráciu? Začnite s týmito piatimi jednoduchými návrhmi pre stánok pre domácich majstrov. S ktorýmkoľvek z nich môžete svojim kvetinovým rastlinám venovať vchod alebo roh. Každá zostava trvá iba víkend, ale prinesie potešenie každý týždeň!

1. PRÁVNE POSTAVENÉ

Ak chcete získať štýl návratu, ktorý môžete urobiť za deň, vyskúšajte tento moderne inšpirovaný stánok Midcentury od A Beautiful Mess. Zostavenie je veľmi jednoduché: Najprv nájdite alebo odrežte guľaté drevo s priemerom 4 až 5 palcov väčším ako je základňa nádoby, ktorú chcete podporiť. Zafarbite, zalepte a priskrutkujte niekoľko zužujúcich sa nôh nábytku, ktoré boli vyzdvihnuté v akomkoľvek obchode na vylepšenie domácnosti, a vaše ostrieža je pripravené privítať jeho rastlinu.

2. VSTUP VEĽKÉHO VSTUPU

Jedným zo spoľahlivých spôsobov, ako posilniť príťažlivosť v akomkoľvek dome - či už bude čoskoro na trhu, alebo jednoducho pripravovať na pozdravenie hostí -, je upozorniť na veselé odtiene. A nič sa nezosvetľuje ako čerstvé kvety! Choďte od bloggera na Shanty 2 Chic a predstavte farebné puky na oboch stranách vášho vchodu s dvoma 30-palcovými vysokými stojanmi vyrobenými z už populárnych krajinotvorných materiálov, cedrových plotov.

3. VŠETKY ZNAČKY

Zatiaľ čo jediný kúsok mramoru ako kuchynská doska alebo kúpeľňa márnosť môže stáť peknú penny, zabezpečenie jedného štvorca porcelánovej podlahovej dlaždice pre luxusne vyzerajúcu obývaciu izbu DIY sa nakláňa oveľa šetrnejšie k peňaženke. Tu tvorcovia spoločnosti Foxtail a Moss pripevnili tento opulentný materiál na tri nohy medenej rúrky a čiapky, aby vytvorili priemyselne elegantný stojan.

4. OUT NA LIMB

Táto prírodná krása od spoločnosti Brepurposed sa neobmedzuje na dostupné podlahové plochy a hodí sa takmer kdekoľvek v domácnosti! Jednoducho pripevnite zakrivenú konzolu určenú na zavesenie kvetinových košov na akúkoľvek stenu; Tentoraz namiesto navlečenia štandardného tkaného kvetináča prevlečte pár semišových prúžkov dierami v plátky surového dreva a zaveste projekt, aby slúžil ako stojan na výrobu vzduchu.

5. ŽIADNE OBRÁBENÉ ROHE

Všetci máme tie nepríjemné, prázdne rohy. Našťastie je možné, že dizajn hubených rastlín pre domácich majstrov od Crafty Sisters vyplní prázdne miesta čerstvou plodinou. A hoci je okrasná okolo okrajov, jej jednoduchá konštrukcia pozostáva iba z drevovláknitých dosiek so strednou hustotou, formovania stoličiek a dosiek z dreva 2 × 2 a 1 × 2. Nezabudnite, že miesto, kde umiestnite projekt po dokončení, určí, ktoré rastliny sa budú dariť; tiene milujúce rastliny budú dobre fungovať pozdĺž vnútorných stien, zatiaľ čo klíčky milujúce slnko by mali sedieť bližšie k oknám.