Kuchyňa

Rádio: Správny odsávač pár pre vašu kuchyňu


Ak uvažujete o modernizácii vašej kuchyne novými spotrebičmi, nezabudnite na odsávač pár. V súčasnosti je k dispozícii závratná ponuka modelov a možností. Pravdepodobne najdôležitejšie rozhodnutie, ktoré urobíte, je, či idete s bezduchým modelom - ktorý sa nevypúšťa do exteriéru vášho domu - alebo s duálnym modelom, ktorý to robí.

Počúvaj ON DUCT VS. DUCTLESS RANGE HOODS alebo prečítať nižšie:

Modely bez kanálov používajú sacie ventilátory na nasávanie vzduchu a jeho cirkuláciu cez filter s aktívnym uhlím. Robia slušnú prácu pri zachytávaní mastnoty a niektorých zápachov, ale nie sú žiadnymi zápasmi pre modely s dúškami, ktoré vťahujú vzduch, a potom ju z domu vyfúknu otvorom v stene alebo v podkroví. Ak by ste radšej počúvali konverzáciu a hudbu, keď radšej varíte než fanúšik vo svojom dosahu, vyberte si radšej model duše, ktorého ventilátor je umiestnený v potrubí, a nie len nad varnou doskou.

A keď aktualizujete, možno budete chcieť vymeniť svoju starú mikrovlnnú rúru za jeden z nových modelov, ktoré majú ventilačné systémy bez duktov, alebo je možné ich spárovať s digestorom - rovnako ako vaša tradičná rúra.

Rádio je 60-sekundový tip na vylepšenie domácnosti, ktorý sa vysiela na viac ako 186 staníc na 75 trhoch v celej krajine. Kliknutím sem sa prihlásite na odber, aby ste mohli automaticky dostávať každú novú epizódu hneď po jej príchode - úplne zadarmo!