Súťaže a rozdávanie

Zadajte darček 4 000 dolárov za čistú domácnosť pomocou aplikácie iRobot DNES!


Americké domácnosti sa stále viac automatizujú a technologicky vyspelé výrobky pripravujú pôdu pre inteligentnejšie, prístupnejšie a pohodlnejšie domácnosti. iRobot je kľúčovým hráčom v tomto inteligentnom domácom hnutí roky. Vyrábajú robotické vysávače, mopy a čističe bazénov - to všetko znižuje záťaž každodenných prác pre šťastnejší domov.

Čistý darček pre domácnosti vo výške 4 000 dolárov s iRobotom sa začína živo dnes, 31. januára 2018, o 12:00. EST do 28. februára 2018 o 11:59 hod. EST. Štyria šťastliví výhercovia (jeden každý týždeň rozdania ceny) dostanú vákuum robotov Roomba 980 (899,99 dolárov) a robot na čistenie mozaiky Jet 240 (199,99 dolárov)!

VSTUPTE TERAZ!

Roomba 980 (899,99 dolárov), robotické vákuum spoločnosti iRobot s najlepším výkonom, je ideálnym produktom pre tých, ktorí nenávidia čistenie. Pri čistení podláh stlačením tlačidla sa spolieha na prispôsobivú navigáciu a vizuálnu lokalizáciu. Používatelia môžu ovládať robotické vákuum prostredníctvom aplikácie pre zariadenia so systémom Android a iOS, čo im umožňuje ľahko naplánovať časy čistenia a spravovať nastavenia. Po zapnutí zariadenia Roomba používa navigáciu v systéme iAdapt® 2.0 na pohyb po domácnosti a podľa potreby sa vracia na svoju domovskú základňu®, aby sa podľa potreby dobila, až kým nedokončí úlohu. Vďaka senzorom robota dokáže manévrovať okolo vašich vecí a dokonca čistiť pod nábytkom. Čistiaci systém AeroForce ™ funguje dobre na akomkoľvek type podlahy a funkcia Carpet Boost zvyšuje čistiacu silu kobercov a kobercov.

Braava jet 240 robot na čistenie mopov (199,99 dolárov) je špeciálne navrhnutý pre tvrdé podlahy, napríklad podlahy v kuchyni a kúpeľni. Ľahko použiteľný stroj má tri čistiace vankúšiky pre rôzne funkcie: mokré čistenie, mokré zametanie a suché zametanie. Nečistoty nie sú vhodné pre sprej Precision Jet Spray a vibračnú čistiacu hlavu, ktoré ľahko odstraňujú nečistoty a škvrny. Tryska Braava má presnú ovládateľnosť - dokonca aj okolo toaliet a iných prekážok - a používatelia môžu pomocou režimu Virtual Wall® nastavovať neviditeľné prekážky. Po dokončení jednoducho stlačte tlačidlo a vysuňte znečistenú čistiacu podložku. Brava jet 240 je tiež kompatibilný s aplikáciou iRobot HOME.

Ak sa chcete dozvedieť viac o iRobot, kliknite sem.

„Rozdelenie darov pre čistú domácnosť vo výške 4 000 USD s iRobotom“ je otvorené iba pre stálych legálnych obyvateľov USA zo 48 susediacich štátov a okresu Columbia, ktorí majú 18 rokov a viac. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Obdobie súťaže o cenu trvá od 12:00 hod. (EST) Streda 31. januára 2018 až 11:59 hod. (EST) Streda 28. februára 2018. Každý týždeň bude vybraný jeden víťaz. Jeden vstup na domácnosť za deň. Alternatívny spôsob zadania pre Kreslenie je k dispozícii faxom na vaše meno a adresu na číslo 508-437-8486 počas príslušného Vstupného obdobia. Výherné možnosti závisia od počtu prijatých oprávnených prihlášok. Pozri oficiálne pravidlá.