Súťaže a rozdávanie

Zadajte rozdávanie veľkoobchodu s náhradnými priestormi 10 000 dolárov ešte dnes!


Je to ročný čas pre rodinu, jedlo - a nečakaných hostí. Náhradné izby sa môžu zdvojnásobiť ako domáca kancelária, úložný priestor a ešte oveľa viac. Takže, keď prídu hostia, čo robiť? Tento rok sa pripravte na dovolenku s obnovenou náhradnou miestnosťou, a to vďaka rozdávaniu priestorových náhradných miestností vo výške 10 000 dolárov s BDI a American Leather.

Vstúpte dnes a každý deň do novembra (začínajúc 31. októbra 2019 o 12:00 ET, 30. novembra o 11:59 ET), aby ste dostali šancu vyhrať náhradnú izbu v hodnote 10 000 dolárov. Jeden výherca dostane nasledujúce vybavenie domácnosti: jeden stôl Müv od BDI, jeden konzola pre kód od BDI a jedna pohovka Perry Comfort Sleeper Sofa od American Leather od American Leather.

Čo je náhradná miestnosť bez rozkladacej pohovky na spanie? Vďaka American Leather sú preč dni nepríjemných rozkladacích postelí. Namiesto toho získajte pokojný nočný spánok s pohovkou Perry Comfort Sleeper®. Skúsenosti žiadne bary. Nie Springs. Čistý komfort s týmto výrokom, ktorý obsahuje patentovaný systém spánku Tiffany 24/7 ™ pre najpohodlnejšiu pohovku na trhu.

Namiesto toho stočte na 5-palcovú plyšovú penovú matraci s vysokou hustotou - s osem palcami väčším priestorom na spanie ako priemerné pohovky na spanie. Každá americká kožená Comfort Sleeper® má doživotnú záruku na rám a 10-ročnú záruku na mechanizmus. Vyberte si z podkladu z prírodného dreva žalúdka, orecha alebo espressa.

Spoločnosť American Leather bola založená v roku 1990 a je založená na inováciách, štýle a rýchlosti, spolu so záväzkom prispôsobiť nábytok a udržateľné postupy. Ako zakladajúci člen Rady pre trvalo udržateľný nábytok spoločnosť American Leather používa drevo vyťažené z trvalo udržateľných lesov, ako aj ekologicky šetrné usne a penu a materiály spomaľujúce horenie.

Spárujte pohovku Perry Comfort Sleeper Sofa so sofistikovaným nábytkom od spoločnosti BDI, ktorá sa pýši skutočným praktickým dizajnom. Jeho stolík Müv je dokonale navrhnutý tak, aby sa prispôsobil vášmu pohybu v pohybe. Či už sú umiestnené spoločne ako konferenčný stolík alebo oddelené ako jednotlivé koncové stoly, tento jedinečný stôl sa bez námahy prispôsobí vašim meniacim sa potrebám.

Každá tabuľka Müv žije vďaka svojmu názvu vďaka štyrom uzamykacím kolieskam, ktoré vám umožňujú ľahko umiestniť a zaistiť tieto dva stoly. Číre sklo z tvrdeného tvrdeného skla funguje ako jedinečný uzáver pre knihy a ďalšie vystavené položky. Vyberte si z dvoch povrchových úprav: opečený orech alebo ebonizovaný popol.

Koordinujte svoju izbu so zodpovedajúcou konzolou pre kód, tiež prostredníctvom BDI. Táto elegantná jednotka je ideálna pre domácu zábavu a obsahuje vynikajúce funkcie, ako sú akusticky priehľadné dvere z tvrdého dreva (ktoré sú tiež ľahko ovládateľné na diaľku) a vstavané vetranie (takže váš zábavný systém sa neprehrieva). S konzolou Code si môžete užiť nastaviteľné police a veľa skrytého úložiska. Udržujte nevzhľadné vybavenie a neporiadok mimo dohľadu a umiestnite televízor s plochou obrazovkou dokonale.

Od roku 1984 sa spoločnosť BDI venuje vytváraniu jedinečne funkčného, ​​krásneho, efektívneho a dôkladne vyhotoveného nábytku. Spoločnosť BDI urobila zo štandardu rad inovácií v dizajne - vrátane ľahko nastaviteľných políc, skla odolného voči odtlačkom prstov, skrytých koliesok, prietokovej ventilácie a užitočných systémov na správu káblov. Tím BDI verí, že skvelý dizajn môže byť prístupný pre všetkých.

VSTUPTE TERAZ!

Zadajte denne 10 000 dolárov za sprostredkovanie obchodu s BDI a American Leather, aby ste zvýšili svoje šance na výhru jednej tabuľky Müv od BDI, jednej konzoly pre kód od BDI a jednej pohovky Perry Comfort Sleeper od American Leather.

Úctyhodný priestor pre náhradné izby vo výške 10 000 dolárov (ďalej len „sweepstakes“) sponzoruje spoločnosť Vila Media, LLC, pošta Box 835, West Barnstable, MA 02668 (ďalej len „sponzor“). Cenu udelia BDI a American Leather (ďalej len „Poskytovatelia cien“). Stávky pozostávajú z jedného (1) náhodného žrebovania a jednej (1) ceny udelenej za náhodný žreb. Sweepstakes a vstupné obdobie začína o 12:00. Východný čas („ET“) 31. októbra 2019 a 30. novembra 2019 (ďalej len „obdobie výherných stávok“), bude prebiehať o 11:59 hodín ráno. Otvorené iba pre obyvateľov susedných Spojených štátov (vrátane okresu Columbia, s výnimkou Aljašky a Havaja), ktorí majú 18 rokov a viac. Neplatné, ak to zakazuje alebo obmedzuje zákon. Zamestnanci sponzora a jeho príslušní rodičia, pridružené spoločnosti, dcérske spoločnosti a reklamné a propagačné agentúry zapojené do správy týchto stávok a ich najbližší rodinní príslušníci alebo členovia domácnosti sa nemôžu zúčastniť na stávkach a vyhrať ich. Pozri oficiálne pravidlá.