Súťaže a rozdávanie

Zadajte IKEA DNES 4 000 dolárov za inteligentné odovzdávanie darčekov.


Počas prázdnin ste pravdepodobne nazhromaždili veľa nových dobrot, ale bohužiaľ, vaše skromné ​​príbytok nezískalo žiadny úložný priestor. Majitelia domov všade sa usilujú organizovať svoje veci za prijateľnú a efektívnu cenu. Z tohto dôvodu sme sa spojili s IKEA, aby sme rozdali štyri darčekové karty v hodnote 1 000 dolárov, čo víťazom umožní zorganizovať ich životný priestor v roku 2018 pre lepší každodenný život doma! !

Inteligentné poskytnutie úložiska 4 000 dolárov s IKEA sa začína živo dnes, 31. decembra 2017, o 12:00 hod. EST do 31. januára 2018 o 11:59 hod. EST. Môžete získať jednu zo štyroch darčekových kariet v hodnote 1 000 dolárov pre IKEA!

VSTUPTE TERAZ!

Spoločnosť IKEA bola založená v roku 1943 a je najväčším maloobchodným predajcom domácich potrieb na svete. Švédska spoločnosť je známa svojimi kusmi pripravenými na zostavenie, ktoré kombinujú funkčnosť so švédskym dizajnom. Navštívte jeden z 47 obchodov IKEA v USA, kde nájdete krásny a cenovo dostupný nábytok, kuchynské náradie, riešenia osvetlenia, dekorácie, posteľnú bielizeň a ďalšie. Môžete tiež navštíviť ich webovú stránku na adrese //www.ikea.com/us/en/.

Hľadáte odmietnuť a usporiadať svoj domov? vstúpiť Inteligentné poskytnutie úložiska 4 000 dolárov s IKEA denne zvyšujte svoje šance na výhru. Štyria šťastliví víťazi dostanú IKEA darčekovú kartu v hodnote 1 000 dolárov. Výhry môžete dať k jednému z mnohých úložných riešení dostupných v IKEA, napríklad k ich prispôsobiteľným šatníkovým systémom PAX, ktoré majiteľom domov umožňujú vytvoriť si svoj vysnívaný šatník.

Ak sa chcete dozvedieť viac o IKEA, kliknite sem.

„Inteligentné odovzdanie 4 000 USD s IKEA“ je otvorené iba pre trvalých legálnych obyvateľov USA zo 48 susediacich štátov a okresu Columbia, ktorí majú 18 rokov a viac. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Obdobie súťaže o cenu trvá od 12:00 hod. (EST) nedeľa 31. decembra 2017 do 11:59 hod. (EST) streda 31. januára 2018. Jeden vstup na domácnosť za deň. Alternatívny spôsob zadania pre Kreslenie je k dispozícii faxom na vaše meno a adresu na číslo 508-437-8486 počas príslušného Vstupného obdobia. Výherné možnosti závisia od počtu prijatých oprávnených prihlášok. Pozri oficiálne pravidlá.