Interiérový dizajn

Najlepšie vianočný stromček stojí pre každú veľkosť Evergreen


So všetkým ruchom dovolenky môže byť ľahké zabudnúť na jeden z najdôležitejších prvkov bezpečnej a pokojnej sezóny: bezpečný stojan pre váš živý vianočný stromček. Vloženie stále zelenej struny s jemnými ozdobami a svetlami do roztrasenej a poddajnej základne je nehoda, ktorá sa stane, najmä keď sú na obrázku vzrušené deti a domáce zvieratá. Našťastie je na trhu dobrý sortiment robustných, ľahko zostaviteľných stojanov pre všetky rôzne veľkosti stromov, od miniatúrnych borovíc Norfolk po tyčiace sa jedle Balsamovcov. Pokračujte v čítaní, aby ste sa dozvedeli, ako tieto výrobky označujú všetky políčka, ktoré by mal mať najlepší stojan na vianočný stromček.

  1. NAJLEPŠIE PRE VEĽKÉ STROMY: Vianočný stromček Krinner Genie XXL
  2. NAJLEPŠIE PRE MALÉ DOBY: Klasický stojan na vianočný strom Cinco
  3. NAJLEPŠIE PRE TABLETOP TREES: Stojan na vianočný stromček pre stolové dosky Cinco
  4. NAJLEPŠÍ DIZAJN: Stojan na zvárané oceľové vianočné stromčeky JACK-POST
  5. NAJLEPŠÍ NASTAVENIE: Dobré zvesti Smaragdové inovácie Otočte rovno stojan na stromy

Pri porovnávaní možností, ako nájsť najlepší stojan na vianočný strom, je potrebné zvážiť tri hlavné faktory:

  • Stabilita. Všetky stojany na stromy sú navrhnuté tak, aby udržali vašu vždyzelenú zvislú polohu, pričom sa najviac spoliehajú na skrutky, ktoré ste dotiahli do kmeňa. Toto sa vo všeobecnosti považuje za prácu pre dve osoby, pretože strom nebude stabilný, kým nie sú upravené všetky skrutky. Inovatívnou alternatívou k metóde skrutky je stojan, ktorý zviera trup s pazúrmi, ktoré sú dotiahnuté nožným pedálom.
  • Veľkosť stromu. Stojany sa pohybujú vo veľkostiach od modelov stolných počítačov po XXL pre stromy do výšky 12 stôp s priemerom kmeňa 7 palcov. Pred nákupom nezabudnite zaznamenať výšku a obvod stromu. Hmotnosť stromov je tiež faktorom toho, čo sa dá kúpiť. Ak má váš strom silné konáre a bude vážený množstvom ozdôb, zvážte nákup ťažšieho porastu. Väčšina stromových porastov váži 2 až 3 libry, ale iné nájdete o 9, 10 až 23 librách.
  • Dodávka vody. Na predĺženie skvelého zeleného vzhľadu vášho stromu by mal stojan obsahovať nádrž na prívod vody. Podľa ministerstva poľnohospodárstva v štáte Penn by mal stromový porast obsahovať 1 liter vody na palec priemeru kmeňa. Napríklad veľký strom so kmeňom s priemerom 6 palcov potrebuje rezervoár obsahujúci 1,5 galónu vody. Doplňte vodu každý deň počas prvého týždňa a sledujte hladinu vody každý nasledujúci týždeň.

Tu je náš výber piatich najlepších stojanov na vianočné stromčeky, vybraných z spokojných zákazníckych recenzií.


1. NAJLEPŠIE PRE VEĽKÉ ZARIADENIA: Vianočný stromček Krinner Genie XXL

Tento najpredávanejší stojan na vianočné stromčeky - tiež dostupný v stredných a veľkých rozmeroch - je jedným z najťažších modelov na trhu s hmotnosťou 18 libier. Jeho výška umožňuje stojanu poskytovať maximálnu podporu pre týčiace sa stromy až do výšky 12 stôp s kmeňmi do priemeru 7 palcov. To je tiež stojan, ktorý sa môže pochváliť metódou utiahnutia pedálov - dlho očakávanou a veľmi potrebnou inováciou v tejto kategórii.Kúpte teraz.


2. Najlepšie pre stredne veľké veľkosti: stojan Cinco Classic Christmas Tree

Nenechajte sa odradiť tým, že je vyrobený z plastu. Cenovo výhodný model Cinco Express poskytuje viac ako dostatočnú podporu a stabilitu pre vysoké vianočné stromčeky vysoké 6 až 10 stôp. Tento model, ktorý sa bežne používa v domácnostiach v Amerike, si mnohí myslia, keď uvažujú o stojane na vianočný stromček. Váži 2,77 libier, drží dostatok 2 galónov vody a má plastové skrutky na zaistenie stromu na svojom mieste. K dispozícii na Amazone.


3. NAJLEPŠIE PRE MALÉ ZARIADENIA: Dobrý stôl Stojan na vianočný stromček

Pre strom, ktorý je dostatočne malý na to, aby sa zmestil na stolovú dosku - to znamená, že by bol strom menší ako 4 stopy a priemer kmeňa najmenej 3 palce - opt pre stojan Good Tidings. Vyrobené z odolného polypropylénu odolného proti korózii a s hmotnosťou iba 1,33 libier, čo je cenovo dostupné, ponúka všetky funkcie väčších modelov za zlomok veľkosti. Kúpte teraz.


4. NAJLEPŠÍ DIZAJN: Stojan na zvárané oceľové vianočné stromčeky JACK-POST

Stojany na vianočné stromčeky nie sú známe svojím vzhľadom. Z tohto hľadiska je ťažké poraziť zváraný rúrkový stojan na stromčeky Jacka Posta. Napriek svojej nízkej hmotnosti si stánok získava nadšené hodnotenie za svoju robustnosť a je schopný ubytovať stromy až do výšky 12 stôp. Nie je potrebná žiadna montáž: Stačí naplniť zásobník vody a umiestniť strom do misy, potom dotiahnuť skrutky, až kým nie je kmeň stromu upevnený na svojom mieste. Kúpte teraz.


5. NAJLEPŠIE NASTAVENIE: Dobré zvesti Smaragdové inovácie Otočný stojan na stojany na strom

Ak vaše minulé Vianoce prenasledujú spomienky na ťažkosti so založením stromu, môže to byť len stojan pre vás. Okrem nastaviteľných skrutiek, ktoré zvierajú kmeň na svoje miesto, je tu tiež funkcia „natáčania“, ktorá vám umožňuje vyrovnať akýkoľvek strom do výšky 10 stôp do jeho ideálnej polohy po jeho zdvihnutí. Je vyrobený z priemyselného polymérneho materiálu, ktorý nehrdzaví alebo nepoškodí podlahy. Je to mohutný 9,4 libra a má mimoriadne veľkú vodnú nádrž s objemom až 3,5 galónov s drenážnymi otvormi, ktoré zabraňujú rozliatiu počas demontáže. Niektorí ľudia to nazývajú vianočným zázrakom! Kúpte teraz.