Dvere a okná

4 dôvody, prečo si majitelia domov vybrali dvere zo sklenených vlákien


Zatiaľ čo hlavnou úlohou predných dverí je zaistiť bezpečnosť a ochranu pred prvkami, skvelý vstup je taký, ktorý vyvažuje funkciu s formou. Nezabudnuteľný záznam robí vyhlásenie - a stále viac sa toto vyhlásenie robí zo sklenených vlákien. Materiál je už dlho príťažlivý pre svoju pevnosť a odolnosť, ale teraz sa štýl dostáva do centra pozornosti. Majitelia domov nakupujúcich dvere dnes využívajú stále rastúce možnosti dizajnu, a to predovšetkým vďaka JELD-WEN, poprednému výrobcovi okien a dverí, ktorý poskytuje najširší sortiment a výber laminátových dverí na trhu.

„Sklolaminát má jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým je skvelým materiálom pre dvere,“ hovorí Dan Jacobs, riaditeľ produktového radu JELD-WEN pre riadenie vonkajších dverí. Špičkové miesto predaja? Trvanlivosť, energetická účinnosť a úplná sila. „Jedná sa o typ dverí, ktoré fungujú dobre v akomkoľvek prostredí a ponúkajú vzhľad každého štýlu, od tradičného po moderný. V priebehu rokov sme vybudovali obrovský výber ponúk zo sklenených vlákien a očakávame, že v budúcnosti budeme naďalej rozširovať možnosti a štýly. “

Dnešná výrobná technológia kombinuje krásu a bezpečnosť, vďaka čomu získate požadovaný štýl a pokoj. Nezáleží na vašom rozpočte. Pravdepodobne nájdete dvere zo sklenených vlákien JELD-WEN, ktoré spĺňajú vaše vysoké štandardy.

1. TRVANLIVOSŤ ROBUSTU
Po investovaní času a peňazí do výberu vhodných vstupných dverí sa majitelia domov nechcú zaoberať hrdzavením, hnilobou alebo deformáciou až o niekoľko rokov neskôr. Našťastie dvere zo sklenených vlákien odolávajú prvkom vrátane mrazivých tempov, drsným lúčom slnka a dažďu bez praskania alebo uklonenia. Nie sú tiež citlivé na koróziu alebo zamorenie hmyzom.

Aby sa zaistilo, že ich dvere zo sklenených vlákien sú pevné a odolné, JELD-WEN používa technológiu penového jadra PolyMicro, čo je proces, ktorý natrvalo spája rám a pokožku dverí, aby sa vytvorila utesnená jednotka. To významne zvyšuje konštrukčnú integritu dverí a zabraňuje škodám, ktoré môžu nastať, keď vlhkosť prenikne na povrch dverí.

Ďalšou výhodou oproti dverám zo sklenených vlákien je jej hmotnosť. Nízka hmotnosť sklenených vlákien nie je tak ťažká ako oceľ alebo masívne drevo, a tak znižuje namáhanie závesov dverí ťahom a zvyšuje pravdepodobnosť, že sa dvere budú naďalej otvárať a zatvárať bez lepenia alebo viazania. Zatiaľ čo oceľ a masívne drevo sú stále jemnou voľbou pre vstupné dvere, kombinácia trvanlivosti a výkonu zo sklenených vlákien v odľahčenom obale z nej robí výnimočnú možnosť.

2. ENERGETICKÁ ÚČINNOSŤ
Drafty, zle izolované dvere sú hlavným zdrojom energetických strát v domácnosti, kde vedú k vyšším účtom za energie a nižšej úrovni pohodlia v interiéri. Ale s vysokoúčinnými dverami zo sklenených vlákien sa môžete rozlúčiť s touto zbytočnou stratou tepla - tie, ktoré vyrába spoločnosť JELD-WEN, dokonca získali hodnotenie vlády ENERGY STAR® vlády USA. Tieto dvere majú plne izolované jadrá určené na zníženie prenosu tepla medzi vonkajším a vnútorným priestorom. Vstupné dvere s predhungom sa predávajú ako jedna jednotka (už sú namontované v rámoch), kompletné s top-zárezom proti poveternostným vplyvom, zametaním odolným voči úniku v spodnej časti dvere a nastaviteľný prah prahu, ktorý zabraňuje prievanu a vlhkosti vniknúť do vášho domu. Nahradením drahých dverí dverami s hodnotením ENERGY STAR® budete môcť spotrebovať menej energie, aby ste udržali váš domov v príjemnej teplote.

Pre vyššiu energetickú účinnosť si môžu majitelia domov zvoliť sklo s trojitým zasklením alebo sklo s nízkou emisivitou, ktoré umožňuje optimálnu viditeľnosť pri súčasnom znížení nežiaduceho prenosu tepla. Sklo Low-E tiež odfiltruje škodlivé ultrafialové (UV) lúče, aby chránilo koberce, závesy a čalúnené látky vo vnútri domácnosti, ktoré by sa inak mohli stratiť na slnečnom svetle.

3. ZABEZPEČITEĽNÁ BEZPEČNOSŤ
Kvalitné dverové kovanie hrá úlohu v bezpečných dverách, ale dizajn dverí je rovnako dôležitý, ak nie dôležitejší. Pre začiatočníkov je pevná konštrukcia dverí zo sklenených vlákien dlhá cesta k ich väčšej bezpečnosti ako drevených dverí. Aj tu dizajn JELD-WEN zlepšuje už aj tak silný materiál inštalovaním vystuženej oceľovej platne do rámu dverí pozdĺž západkovej strany. Doska výrazne obmedzuje možnosť núteného vstupu cez zatvorené a zamknuté dvere, ale pretože je doska ukrytá v zárubni, neznižuje krásu dverí.

Ďalším dôležitým bezpečnostným prvkom umiestneným vo dverách JELD-WEN je 12-palcový zámkový blok z masívneho dreva, ktorý sa dodáva s dvojitou dierou na inštaláciu súpravy deadbolt a kľučky. Oceľová platňa a blokovací blok spolu poskytujú vynikajúcu odolnosť proti nárazu. Preferujete ďalší slepý uhol? Máš to. Pri vybraných štýloch dverí z JELD-WEN ponúka možnosť hornej a dolnej západky západky popri stredovej západke bezpečnosť ešte o krok ďalej.

4. ŠTÝL BONANZA
Vchod do vášho domova hovorí veľa o vás a vašom zmyslu pre štýl. JELD-WEN to chápe a ponúka široký výber vzorov zo sklenených vlákien, ktoré vám pomôžu vytvoriť osobné vyhlásenie. Vyberte si autentickú textúru dreva alebo viacvrstvovú predfabrikovanú továrenskú úpravu, ktorá sľubuje najdlhšie opotrebenie, alebo ak chcete, môžete sami svoje dvere natrieť alebo zafarbiť! Pre prirodzené svetlo a vzdušnejší pocit začleňte okná do samotných dverí alebo do podoby postranných svetiel a priečok so sklami od číreho po vysoko zdobené. Potom sa dotýkajte dokonalého dotykového povrchu: mriežka z tepaného železa, klepátko alebo dokonca hovoriaca mriežka - malý, zakrytý otvor v úrovni očí, cez ktorý by ste za starých čias šepkali, “poslal ma Joe.

Majitelia domov si môžu vybrať z dobrých, lepších alebo najlepších radov vchodových dverí zo sklenených vlákien JELD-WEN a byť si istí, bez ohľadu na to, ktorú úroveň si vyberú, že dostanú kvalitné dvere za svoje peniaze. Veľa cenových a bezpečnostných možností je dostupných vo všetkých cenových bodoch, zatiaľ čo najvyššia línia, kolekcia Aurora, ponúka exkluzívne možnosti. Čítajte ďalej a získajte viac informácií o troch kolekciách zo sklenených vlákien a ich mnohých možnostiach.

• Pre cenovú dostupnosť a štýl je ťažké poraziť JELD-WEN Statement ™ Zbierka, vyznačujúc svoju vopred upravenú sériu vonkajších laminátových dverí Smooth-Pro ™ v 11 prevedeniach a rôznych povrchových úpravách. Dvere Smooth-Pro ™ sú vysoké 6'8 ”až 8 'a dodávajú sa v štandardných šírkach 32”, 34 ”a 36” a to buď ako systémy s predlisovanými dverami alebo ako samostatné dvere (bez pripojeného rámu). Zákazníci si môžu vybrať z moderných, klasických alebo rustikálnych farieb, ako sú Denim, Stone, Saffron, Black Cherry a Juniper. Podobne ako séria Smooth-Pro ™, aj séria laminátových dverí Design-Pro ™ spoločnosti JELD-WEN prichádza s predinštalovanou a štandardnou veľkosťou, ale namiesto toho, aby vyznačovala výraznými farbami, rada Design-Pro ™ napodobňuje vzhľad pravého dreva s výberom Mahagon, dub alebo jedľa. Ak chcete inú farbu alebo škvrnu, dvere si môžete objednať a dokončiť na stavenisku.

• Prémia JELD-WEN Zbierka Architectural ™ ponúka ešte väčší výber, vrátane možnosti zvoliť si špecifický typ textúry dreva a tiež farbu povrchovej úpravy. Vzhľad vstupných dverí v kolekcii Architectural ™ vás priblíži k vzhľadu autentickej drevnej hmoty, ktorú môžete získať bez inštalácie dverí z masívneho dreva. Woodgrain možnosti zahŕňajú Cherry, Rustic Cherry, Oak, Maple, Mahagon, jedľa a Knotty Alder. Vyberte si z veľkého množstva panelových vzorov a rôznych štýlov skla. Potom dokončite vzhľad dvojicou postranných svetiel. So štandardnou šírkou dverí a výškou dverí do 8 ', rada dverí Architectural ™ dáva majiteľom domov možnosť vytvoriť dramatický vstup.

• Dokonca aj uzly na povrchu dverí zo sklenených vlákien v Zbierka Aurora® cítiť sa autenticky! Horná línia laminátových dverí JELD-WEN neponecháva nič, čo by bolo žiaduce. Ponúka vzhľad a dojem pravého dreva, luxusné povrchové úpravy a množstvo možností skla, ktoré v kombinácii nepredstavujú nič iné ako umelecké dielo. Rad Aurora ponúka bežné i štandardné veľkosti dverí a zahŕňa oblúkové dvere a dvojité dvere. V skutočnosti je spoločnosť JELD-WEN v súčasnosti jediným výrobcom so vstupnými dverami vysokými 10 stôp. Táto prémiová rada je tiež zaplavená možnosťami prispôsobenia, vrátane zákazkových rezbárskych dielcov, vyvýšených ozdobných líšt, skla na zákazku, bočných svetiel a priečok, ako aj mriežok a doplnkov nad a za hranicami, ktoré sa nachádzajú v rade Architectural ™ spoločnosti JELD-WEN.


Toto je sponzorovaná konverzácia, ktorú som napísal v mene JELD-WEN. Názory a texty sú moje.