Súťaže a rozdávanie

Vstúpte do chladničky 3000 dolárov a prezrite si sortiment od značky Kenmore ešte dnes!


Po celej krajine sa rodiny zhromažďujú v kuchyni, aby pripravili jedlo, jedli chutné jedlo a strávili kvalitný čas so svojimi blízkymi. Inovatívne spotrebiče môžu zlepšiť funkčnosť a estetiku každej kuchyne - bohužiaľ, položky s veľkými lístkami sú bohato cenené. Preto sme sa spojili so značkou Kenmore, aby sme vás priniesli Chladnička s rozdielom 3 000 USD a prezradený sortiment!

Dnes a každý deň v tomto mesiaci (od 31.00 2017 do 12:59 EST 30. novembra 2017 o 12:00 EST), zadajte šancu na transformáciu vašej kuchyne pomocou novej 4-dverovej spodnej mrazničky Kenmore French. Chladnička SMART z čiernej nehrdzavejúcej ocele v hodnote 2 149,99 dolárov! V závislosti od druhu paliva v domácnosti vyhráte tiež plynový sporák Kenmore s konvekčnou pecou (v hodnote 1 249,99 dolárov) alebo Kenmore Electric Range s konvekčnou pecou (v hodnote 1 099,99 dolárov).

VSTUPTE TERAZ!

Značka Kenmore bola založená pred viac ako 100 rokmi a je popredným poskytovateľom domácich spotrebičov, ako sú chladničky, rúry, umývačky riadu, umývačky a sušičky, grily, klimatizácia a ďalšie. Inovatívne produkty značky Kenmore sú navrhnuté tak, aby zlepšovali každodenný život a poskytovali zákazníkom lepšie zážitky z varenia a čistenia.

Francúzska 4-dverová mraznička Kenmore SMART s mrazničkou má mnoho inovatívnych funkcií vrátane:

  • Inteligentné pripojenie: Majitelia domov sa môžu pripojiť k svojej chladničke pomocou aplikácie Kenmore SMART, čo im umožňuje dostávať upozornenia o tom, že chladnička zostane otvorená, keď je potrebné filter vymeniť, a ďalšie. Aplikácia tiež pracuje na diaľkovú zmenu teploty chladničky a mrazničky, úpravu filtrácie vzduchu, nastavenie dovolenkových režimov a výpočet spotreby - to všetko šetrí čas a energiu!
  • Zásuvky s dvojitou mrazničkou: Chladnička má hornú zásuvku a dolnú zásuvku pre prvotriednu organizáciu a ľahký prístup k bežne používaným položkám.
  • Luxusný vodný filter: Účinný filter poskytuje vodu s vynikajúcou chuťou a bez kontaminantov.
  • Technológia Multi Air Flow: Vzduch cirkuluje v celom prístroji a zaisťuje, že každá položka zostáva na správnej teplote.
  • Vzduchový filter CleanFlow: Po prechode cez filter s aktívnym uhlím sa vzduch stáva čerstvým a bez zápachu.
  • K ďalším funkciám patrí vysokotlakový zásobník na vodu a ľad, tenký interiérový mraziarenský prístroj, crispers s regulovanou vlhkosťou, dvere pre labužníkov, špajza, polica SlideAway a vnútorné osvetlenie LED.

Výherca 3 000 dolárov chladničky a sporákaDvere tiež dostanú výber z elektrických alebo plynových radov, obidve z čiernej nehrdzavejúcej ocele. Plynová doska Kenmore by potešil každého domáceho kuchára so svojimi piatimi horákmi. Funkcia Turbo Boil rýchlo privádza vodu do varu, zatiaľ čo Simmer Burner umožňuje presnejšie tavenie a dusenie. Na rozdiel od mnohých modelov plynových sporákov má rada Kenmore ľahko čistiteľné mriežky a ovládače Easy Set. Ventilátor konvekčnej rúry cirkuluje vzduch rovnomerne, aby lepšie ochutnal jedlá - a ak hostia idú neskoro, môžete pomocou funkcie Warm & Hold udržiavať čerstvé jedlo.

Kenmore Electric Range má väčšinu rovnakých inovatívnych funkcií, vrátane vykurovacieho telesa Turbo Boil, ovládacích prvkov Easy Set a ľahko čistiteľného povrchu. Má tiež ventilátor rúry na rovnomerné rozloženie tepla počas varenia a tiež prvok Power Burner Element, ktorý nasmeruje sálavé teplo do riadu na sporáku. Varná doska, vyrobená z hladkého keramického skla, má dvojité prvky 12/6 a ohrievacia zóna udržuje jedlo na požadovanej teplote, až kým nebudete pripravení na servírovanie.

Ak sa chcete dozvedieť viac o značke Kenmore a rôznych zariadeniach, kliknite sem.

„Chladnička a sporák vo výške 3 000 dolárovProzradí “sú otvorené iba pre trvalých legálnych obyvateľov USA zo 48 susediacich štátov a okresu Columbia. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Obdobie súťaže o cenu trvá od 12:00 hod. (EST) utorok 31. októbra 2017 do 11:59 (EST) vo štvrtok 30. novembra 2017. Jeden vstup na domácnosť za deň. Alternatívny spôsob zadania pre Kreslenie je k dispozícii faxom na vaše meno a adresu na číslo 508-437-8486 počas príslušného Vstupného obdobia. Výherné možnosti závisia od počtu prijatých oprávnených prihlášok. Vstupom všetci účastníci súhlasia s oficiálnymi pravidlami.