Kuchyňa

10 domácich majstrov, ktoré sa vám (a vašej peňaženke) zamilujú


Nezáleží na tom, kde žijete, v byte v Chicagu alebo na vidieckom ranči v Montane, kuchynské pulty vidia veľa opotrebenia. Je len otázkou času, ako budú renovované alebo vymenené. Aj keď je známe, že dokonca aj skúsení remodeléri sa vyhýbajú inštalácii pracovnej dosky, môžeme si myslieť aspoň na dva dôvody, prečo to skúsiť urobiť z projektu do-it-yourself: úspora peňazí a jedinečné výsledky. Prejdite nadol a pozrite si päť dostupných a kreatívnych spôsobov, ako majitelia domov, ako ste vy, úspešne zvládli kutilské dosky a so zmyslom.


1. GO FAUX GRANITE
Preferujete vzhľad prírodného kameňa pred svojimi dourmi a špinavými laminátovými doskami? Určite ich nemusíte strhávať, aby ste splnili svoj dizajnový sen. Ako vidno v tomto projekte Láska a renovácie, kľúčom k presvedčivej falošnej žule je výber troch odtieňov farby (od čiernej po sivú, tu) a fúkanie morskou špongiou. Dokonca aj po zalepení obchodu s čírym ochranným vrchným náterom stojí luxusný vzhľad za menej ako 50 dolárov! A dokonca o rok neskôr, tento DIYer hovorí, že to urobí znova.


2. VYBERTE BETÓNZ dobrého dôvodu - je cenovo dostupný, odolný a pekne vyzerajúci betón je stále obľúbenejší v domácich majstrov. Vďaka bohu, že vďaka technológii Imperfectly Polished je to tak jednoduché vďaka triu krok za krokom: príprava a plánovanie, nalievanie a vytvrdzovanie, piesok, tesnenie, vosk a zábava.


3. PINCH PENNIESV minulosti sme videli haliere, ktoré sa používali na povrchovú spätnú vodu a podlahy. Domestic Imperfection teraz ukazuje, ako môžu vyzerať ako milión dolárov v doskách pre domácich majstrov. Náklady? Doslova haliere! Medzi ďalšie nepravdepodobné materiály na doske patria kamienky, vázy, drahokamy, tácky a poznávacie značky.


4. Jazdite na Trende SUBWAY
Tento koncept stolových platní na doske metra A Beautiful Mess, ktorý je dokonalým doplnkom backsplash metra, je veľmi tmavý a uzavretý. Znovu ho vytvorte pripevnením cementovej podkladovej dosky na drevenú dosku s veľkosťou vašej pracovnej dosky, prilepením dlaždíc metra a škárovacej dlaždice k podkladovej doske a potom pripevnením celej dlaždice na existujúcu dosku pomocou skrutiek. Aj keď to môže znieť intenzívne, ich podrobné pokyny sľubujú, že na výrobu týchto dosiek pre domácich majstrov nie sú potrebné pílky!


5. ZALOŽTE SA NA KREATIVITU
Aj keď zvyčajne môžete spájať tabuľu s načrtnutými poznámkami a detskými čmáranicami, vynaliezavý kutil za Kate Decorates sa pozrel na médium a videl, ako jeho matný vzhľad veľmi pripomínalo materiál špičkovej kamennej dosky: bridlica. S iba 50 dolárov a dvoma nátermi na tabuli a jasným ochranným povrchom zvyšuje štýl v práčovni.


6. ZADAŤ KONTAKT
Originálne dosky z mramorových dosiek môžu vložiť priehlbinu do vašej peňaženky alebo dokonca do drahého pracovného povrchu, ak je inštalácia nepríjemná. Nie tak s touto replikou s najnižšou cenou od Make Do a DIY. Mastermind za blogom znovu vytvoril elegantný, pruhovaný vzhľad mramoru vo svojej kuchyni za 30 dolárov jednoducho tým, že priložil na svoje dosky kontaktný papier s mramorovým vzorom pomocou kreditnej karty na vyhladenie nedokonalostí.


7. VAŠE KUCHYNSKÉ POTREBY
Pre pulty, ktoré sú také klzké, môžete v nich vidieť svoj hrnček, priekopu čistiaceho handru a miesto toho uchopte štetcom! Prestavba prípravnej stanice na varenie hum-bubna s očarujúcou a lesklou monochromatickou povrchovou úpravou trvá iba asi 120 dolárov. Postupujte podľa pokynov spoločnosti Designing Dawn, ktorej pokyny uvedené na stránke Remodelaholic vás bezpečne prevedú od brúsenia, aby sa farba priľnula až po utesnenie tohto mimoriadne vysokého lesklého vzhľadu.


8. REHAB PRÁVO
Nie je čas? Žiadna energia? Žiadne peniaze? Namiesto toho, aby ste ich nahradili, využite to najlepšie zo svojich existujúcich dosiek. Ak máte laminát, obnovuje sa lacná, ale vysoko pôsobivá možnosť. Na drevo použite novú škvrnu alebo experimentujte s nešťastnou povrchovou úpravou podľa krokov v blogu Buckhouse.


9. ZARAĎTE ZAMESTNANOSTI
Názory sú rozdelené na nehrdzavejúcu oceľ. Niektorí hovoria, že je to elegantné a ľahko sa čistí; iní trvajú na tom, že sa príliš ľahko poškriaba a je vhodný iba pre úžitkové priestory, ako je práčovňa. Jedna vec je istá: nie je to lacné. To znamená, že domovskému projektu sa podarilo nainštalovať svoje dosky pre domácich majstrov za menej ako 500 dolárov!


10. MOŽNOSŤ PRE STARÉ DVERE
Počuli ste už o tom, že The Mustard Ceiling premení tri dubové dvere na nádhernú dosku za 100 dolárov? Neexistuje žiadna punková línia - skutočne to urobili. Pomocou už existujúceho laminátu ako šablóny si pár narezal dvere do tvaru, potom ich brúsil a zafarbil, aby ich získal drsný vzhľad, ale napriek tomu rafinovaný vzhľad. Aj keď pôvodný blog už nefunguje, môžete ho sledovať spolu s výukovým programom na adrese Remodelaholic.