Hlavné systémy

Teraz to vidíte, teraz to nerobíte: Navrhovanie okolo vášho HVAC


Komfort a pohodlie nemusia kompromitovať dizajn vášho domu esteticky. Inovatívne a životaschopné alternatívy k konvenčným vykurovacím, ventilačným a klimatizačným systémom od Mitsubishi Electric Cooling and Heating (Mitsubishi Electric) sú také kompaktné a jemné, že dodávka upraveného vzduchu je prakticky nezistená. Kombinácia potrubných a bezkanálových komponentov ponúka takmer neviditeľné pohodlie, od inštalácie až po prevádzku.

JEDNODUCHÁ, SPEEDY INŠTALÁCIA
Bežný systém využíva veľké množstvo káblovodov, ktoré majú vyššie riziko nesprávnej inštalácie. Opakovanie a ponorenie do dlhých potrubí môže viesť k zhoršeniu prúdenia vzduchu. Čím viac potrubí v domácnosti, tým väčšia je pravdepodobnosť, že míňate energiu únikom a neefektívnosťou.

Zoned Comfort Solutions ™ od spoločnosti Mitsubishi Electric obracajú tieto konvenčné metódy na hlavu. V skutočnosti, v závislosti od konfigurácie odporúčanej na vykurovanie a chladenie akéhokoľvek priestoru vo vašej domácnosti, systém môže byť často nainštalovaný za menej ako jeden deň kvalifikovaným Diamond Contractor ™ (certifikovaný inštalačný technik Mitsubishi Electric). Ak to znie príliš dobre, aby to bola pravda, nie je. Napríklad pre bezkanálové potrubia je potrebné, aby vo vonkajšej stene boli iba tri palcové otvory, ktoré vedú dve malé rúrky medzi vonkajším kondenzátorom a vnútorným klimatizačným zariadením. Nie sú potrebné žiadne rozsiahle prestavby alebo renovácie!

NÁVRH NÁVRHU
Čo odlišuje Mitsubishi Electric od ostatných? Ich chladiace a vykurovacie systémy sú vybavené technológiou tepelného čerpadla s premenlivou rýchlosťou, čo znamená, že majiteľom domov môže ušetriť až 40 percent nákladov na energiu. Väčšina majiteľov domov, ktorí už počuli o malých rozdeleniach alebo technológii s premenlivou rýchlosťou, teraz okamžite premýšľa o tom, že vnútorná jednotka sedí na stene, ale Mitsubishi Electric ponúka oveľa viac možností ako produkt pripevnený na stenu. Možnosti interiérových jednotiek závisia od konfigurácie systému, potrieb štýlu a technického návrhu a dokonca zahŕňajú verzie s potrubím. Potrubné systémy obvykle využívajú kratšie vedenia potrubí, ale môžu byť použité na úpravu malých alebo veľkých priestorov v závislosti od požiadaviek a fungujú ako tradičný klimatizačný systém. Pridaný bonus: Inštalácia je taká bezbolestná, že sotva uvidíte dodávateľov, nieto nové komponenty HVAC!

„Spoločnosť Mitsubishi Electric vždy uprednostňovala potreby majiteľov domov, ktorými sú často pohodlie, kvalita vzduchu v interiéri a úspory energie,“ hovorí Michelle Robb, riaditeľka rezidenčného marketingu spoločnosti Mitsubishi Electric, „ale teraz sa môžeme dostať aj k tým, ktorí chcú krásnu izbu. “Správne: Okrem pokročilého riadenia komfortu, spoľahlivých služieb a inovatívnych technológií (napríklad technológia Hyper-Heating INVERTER tepelných čerpadiel môže dodávať teplo, aj keď vonkajšia teplota klesne na -13 stupňov Fahrenheita), Zoned Comfort Solutions sú tiež ľahké na oči.

Dokonca aj potrubné jednotky od spoločnosti Mitsubishi Electric sa úhľadne zasunú do dutín stien a stropov, pričom ich krátkodobé nízkoprofilové potrubia sú úplne skryté a, ako už bolo spomenuté, flexibilný viacpolohový prívod vzduchu môže byť strategicky umiestnený neďaleko. Pre miestnosti bez dostatočného priestoru za stenami ponúka Mitsubishi Electric svoju sériu Designer, atraktívne mini-split jednotky namontované na stene, ktoré vášmu systému HVAC umožňujú skôr dopĺňať vašu návrhovú schému ako s ňou bojovať. Tieto prístroje sa môžu pochváliť elegantným a moderným dizajnom v troch prevedeniach: lesklá čierna, ktorá vyžaruje luxus; striebro, ktoré sa dobre páruje so spotrebičmi z nehrdzavejúcej ocele; a biela, ktorá sa bez námahy integruje do ľahkých moderných interiérov.

A vďaka jedinečnej kompatibilite medzi väčšinou produktov Mitsubishi Electric si majitelia domov nemusia vyberať iba jeden štýl pre celý dom - môžu sa kombinovať! Každý tenký dom môže obsahovať aj tenké jednotky bez káblovodov a zdvojené štýly. Rovnakým spôsobom, ako riešenia Zoned Comfort Solutions ponúkajú väčšiu kontrolu rozdelením domu na zóny, ktoré je možné chladiť alebo ohrievať pomocou samostatných regulátorov teploty, môže tiež systém ponúknuť väčšie prispôsobenie dizajnu pre jednotlivé zóny.


PREVÁDZKA POTVRDENIA ŠÍPKY
Vzhľadom na všetko úsilie, ktoré spoločnosť Mitsubishi Electric vynaložila na navrhovanie riešení Zoned Comfort Solutions, ktoré sú prakticky neviditeľné, buďte si istí, že systém nebude rušiť vašu pohodlnú vnútornú svätyňu vydávaním veľkého množstva hluku. Na rozdiel od starých zastaraných chladiacich a vykurovacích systémov dodávajú bezkanálové a krátkodobé potrubné systémy chladený a ohriaty vzduch priamo do miestností, v ktorých slúžia, s tichými ventilátormi s premenlivou rýchlosťou. Vnútorné jednotky fungujú tak nízko ako 19 dB (A), tichšie ako šepot pre človeka, zatiaľ čo vonkajšie jednotky pracujú tak nízko, ako 58 dB (A) - bez úrovne konverzácie v reštaurácii alebo hudby na pozadí.

Tajomstvo zvýšenej neviditeľnosti systému? Všetky komponenty sú navrhnuté tak, aby pracovali v tichej harmónii a obsahovali prvky obmedzujúce hluk, ako je izolovaná komora kompresora a tlmiče vibrácií. Nebudete ani počuť spustenie systému, ako by ste mali u konvenčných zariadení HVAC, pretože jeho vysoko účinná technológia kompresora poháňaná INVERTERom umožňuje, aby systém pracoval nepretržite. Keď sa nastaví nastavená hodnota teploty alebo sa menia podmienky vonku, kompresory stúpajú alebo klesajú pomocou minimálnej potrebnej energie. Takto budú vaše chránené interiérové ​​priestory bez rozptyľovania, či už sluchového alebo vizuálneho, a všetko, čo zažijete, je pokojné a tiché pohodlie.

Tento príspevok vám priniesla spoločnosť Mitsubishi Electric. Jeho fakty a názory sú názory a názory.