Súťaže a rozdávanie

Zadajte 3.000 dolárov Podzim Domov Obnoviť prezradí z hayneedle.com ešte dnes!


Jeseň je obdobím zmien. Keď počasie začne byť ostré a listy začínajú klesať, majitelia domov začnú hľadať spôsoby, ako osviežiť svoj obytný priestor. Útulné zariadenie, štýlové vybavenie a sezónne doplnky napokon robia blížiacu sa zimu oveľa lepšie zvládnuteľnou. Keďže vyplnenie pokorného príbytku novými výrobkami môže byť drahé, v októbri sme sa spojili so spoločnosťou hayneedle.com, aby sme rozdali nákupy za 3 000 dolárov tento rok v októbri!

Vstúpte do domu s rozdielom 3 000 dolárov, ktorý si môžete vyzdvihnúť na jeseň z hayneedle.com dnes a každý deň tento mesiac, počnúc o 12:00. EST 30. septembra 2017 do 31. októbra 2017 o 11:59 hod. Môžete dostať darčekový certifikát 3 000 dolárov na adresu hayneedle.com!

VSTUPTE TERAZ!

Hayneedle.com je popredný internetový maloobchodný predajca interiérových a exteriérových bytových doplnkov a dekorácií, ktorý ponúka široký sortiment od značiek, ktorým zákazníci dôverujú, plus vlastný jedinečný a kvalitný dizajn nábytku za prijateľné ceny. Nakupujte doménu hayneedle.com a nájdite nábytok a dekorácie, ktoré máte radi, pre miesto, ktoré vás najviac baví.

Ak chcete zvýšiť svoje šance na výhru, každý deň zadajte darček 3 000 USD, ktorý sa dá vyzdvihnúť na jeseň z hayneedle.com. Jeden šťastný výherca dostane 3 000 dolárov za aktualizáciu svojho domu na jeseň sezónu s výrobkami nachádzajúcimi sa na stránke hayneedle.com!

Ak sa chcete dozvedieť viac o doméne hayneedle.com a ich širokej škále domácich výrobkov, kliknite sem.

„Dozvedieť sa domov o zľavu 3 000 dolárov z hayneedle.com“ je otvorená iba pre trvalých legálnych obyvateľov USA zo 48 susediacich štátov a okresu Columbia, ktorí majú 18 alebo viac rokov. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Obdobie súťaže o cenu trvá od 12:00 hod. (EST) sobota 30. septembra 2017 do 11:59 hod. (EST) utorok 31. októbra 2017. Jeden vstup na domácnosť za deň. Alternatívny spôsob zadania pre Kreslenie je k dispozícii faxom na vaše meno a adresu na číslo 508-437-8486 počas príslušného Vstupného obdobia. Výherné možnosti závisia od počtu prijatých oprávnených prihlášok. vidieť Úradné pravidlá.