Steny a stropy

Rádio: Čo je to sakra?


Čo je to loď? Jednak je to moderná úprava drevených stien. Presnejšie povedané, výraz „loď“ sa týka hrubých rezaných dosiek s drážkami vyrezanými pozdĺž vrchov a spodných okrajov, čo umožňuje dokonale priliehajúcu inštaláciu zapustenú do steny.

Počúvaj NA LODE alebo prečítať nižšie:

Pôvodne, keď loď prepadla prvýkrát zo stavby lodí na výstavbu domov, slúžila hlavne ako vonkajší obklad. V posledných rokoch však kreatívni majitelia domov využívali dopravné prostriedky na vytvorenie rozsiahlych, dramatických efektov v domácnosti.

Rôzne povrchové úpravy a svetelné efekty fungujú odlišne, aby zvýraznili alebo deemfikovali horizontálne švy medzi doskami spojovacej steny. Ak dokončíte plavbu čistou bielou farbou a potom ju spárujete s prírodnou drevenou podlahou a jemnými farebnými prízvukmi, skončí sa vám klasický vzhľad Cape. Na druhej strane zafarbte plachtu a dosiahnete rustikálnejší estetický vzhľad, pričom hviezdou show je charakter podkladového dreva.

Vďaka dizajnu ako súčasti lode sú možnosti takmer nekonečné!

Rádio je 60-sekundový tip na vylepšenie domácnosti, ktorý sa vysiela na viac ako 186 staníc na 75 trhoch v celej krajine. Kliknutím sem sa prihlásite na odber, aby ste mohli automaticky dostávať každú novú epizódu hneď po jej príchode - úplne zadarmo!