Kuchyňa

12 vážnych spôsobov, ako si pripraviť kuchynský stôl


Kuchynský stôl je centrom domu a slúži ako miesto na rodinné posedenie pre viac ako len stolovanie. Mnohé modely sa však dodávajú s pomerne vysokou cenou a aktualizácia sa môže zmeniť na značnú investíciu. S trochou mastnoty v lakťoch, vynaliezavosťou a inšpiráciou z týchto prekvapivo ľahkých kuchynských stolov pre domácich majstrov si môžete vyrobiť jeden z vašich vlastných za zlomok ceny nového nákupu.

1. Geometrický dizajn

Osemhranný podstavcový stôl je ideálny pre majiteľov domov, ktorí sa radi bavia. Kuchynský stôl pre domácich majstrov, s uhlom umožňujúcim pridanie alebo odobratie sedenia v okamihu oznámenia a neobvyklým tvarom, ktorý dodáva štýlu, nie je ani zďaleka jednoduchý. Najlepšia časť? Môže byť postavený bez profesionálnych zručností v spracovaní dreva. Navštívte Shanty 2 Chic a zistite, ako môžete ľahko vytvoriť svoju vlastnú verziu.

2. Hacked a Homegrown

Ak dúfate, že si zostavíte svoj vlastný kuchynský stôl, ale nie ste presvedčení, že to môžete urobiť od nuly, potom je tento dômyselný hack IKEA pre vás dokonalým projektom. Nevyžaduje si žiadne ozdobné nástroje ani špeciálne rezy. Jednoducho pripevnite novú dosku 2x8s na štandardný borovicový stôl IKEA a potom vyfarbte alebo zafarbte drevo tak, aby vyhovovalo vášmu štýlu.

3. Docela piknik

Jednoduchý piknikový stôl X-leg vo vnútri alebo vonku má elegantne moderný pôvab. 45-stupňové uhly sú rovnako zložité ako tento kutil, vďaka čomu je vhodný pre začínajúcich drevárskych robotníkov. Začnite s vlastným stvárňovaním, aby ste si pochválili kuchyňu, verandu alebo terasu.

4. Paleta perfektná

Inšpiráciou pre tento jedálenský stôl pre domácich majstrov bola jedna veľká paleta. Extra dosky prilepené k stolovej doske vyplňujú medzery a vlásenky sa naskrutkujú do dreva a na pohyblivosť sa posadia na kolieska. Hotový produkt je rustikálny s modernou atmosférou, je mimoriadne funkčný a ľahko sa replikuje.

5. Knock on Wood

Jediná vec lepšia ako nákup nového nábytku je spokojnosť s tým, že ho urobíte z materiálov, ktoré už máte po ruke alebo ktoré nájdete za ničím. Tento skvelo vyzerajúci kuchynský stôl prežil svoje bývalé dni ako dvere, ale po odstránení, brúsení a zafarbení teraz žije ako lacné miesto na zhromažďovanie malých priestorov.

6. Elegantný a výrazný

Vytvorenie vlastného kuchynského stola má veľa výhod, ale lacnejšie náklady sú umiestnené na začiatku zoznamu. Tento kutil s návnadou má cenu okolo 250 dolárov, čo je obrovská zľava v porovnaní s podobnými možnosťami zakúpenými v obchode, ktoré ukazujú priemyselný dizajn. Ďalšou výhodou je, že ak to urobíte sami, môžete si prispôsobiť stôl podľa svojich potrieb. Napríklad Emma z A Beautiful Mess pridala kolieska, aby sa jej stôl ľahko pohyboval. Zostavte si svoju vlastnú verziu podľa jej pokynov tu.

7. Zmiešané a uzavreté

Ak nemáte priestor na tabuľku v plnej veľkosti a na ostrov, vyberte stránku Jenny z dažďa v knihe plechovej strechy a postavte jednu jednotku, ktorá môže slúžiť obom funkciám. Skombinujte celý rad materiálov, aby ste hotový výrobok prepožičali vintage štýlu, a pridajte spodnú poličku, čím vytvoríte miesto mimo cesty, aby ste si mohli uložiť kuchynské potreby.

8. Malé a jednoduché

Tento prekvapivo prístupný kutil sa robí doma v akomkoľvek malom priestore. Zaskrutkujte moderné vlásenky do vopred vyfrézovaného 36-palcového dreva a máte klasický stôl pre dve osoby, ktorý sa ľahko vkĺzne do každého kútika.

9. Tabuľka s pohľadom

Útulná kaviareň je skvelou alternatívou k tradičnému jedálenskému stolu. Táto jednoduchá možnosť sa dodáva spolu s drevenou doskou, sadou významných konzol a inštalačným procesom, ktorý je podobný ako pri montáži akejkoľvek hrubej police. Táto verzia je umiestnená pri okne, aby sa dali pozorovať vonku, ale taký kút by dobre fungoval aj so sadou stoličiek v ktorejkoľvek časti miestnosti.

10. Zložte lietať

Stoly s kartami sú vynikajúce na vytvorenie ďalšieho sedenia v blesku, ale nie sú vždy atraktívnym doplnkom vášho interiéru. Vytvorte si náhradný kartový stôl vytvorením nového vrchu z rezaných a brúsených kúskov regenerovaného dreva a potom dokončite hladký vonkajší rám s niekoľkými doskami.

11. Transformovaná tabuľka

Namiesto nadmerných výdavkov na kuchynský ostrov kúpený v obchode si zoberte starý stolík so štandardnou výškou - možno niečo, čo sa v úložisku skrývalo - do nových výšok pripevnením stĺpikov schodov. Nielenže je tento projekt ľahko kopírovateľný, ale hotový výrobok je mimoriadne všestranný, čo vám umožňuje variť, pracovať a jesť všetko na jednom ľahkom kuse.

12. Pre rodiny s deťmi

Môže byť ťažké uveriť, ale vŕtačka je jediným elektrickým náradím, ktoré budete potrebovať na zostavenie tohto klasického farmárskeho stola pre vašu kuchyňu alebo jedáleň. Vyzbrojení správnymi materiálmi, medzi ktoré patria sústružené nohy a samorezné skrutky, ako aj tento tutoriál od slečny Mustard Seed, môžete dosiahnuť rodinné zhromaždenie úplne sami.