Hlavné systémy

5 spôsobov zakúpenia riešenia komfortu v zóne vám vráti peniaze


Je váš existujúci systém kúrenia, vetrania a klimatizácie kvôli modernizácii alebo sa blíži ku koncu svojej životnosti? (Očakávaná životnosť je podľa programu ENERGY STAR® agentúry na ochranu životného prostredia 10 rokov pre klimatizácie a tepelné čerpadlá a 15 pre pece a kotly.) Pravdepodobnosť, že väčšina možností jednoduchej výmeny sa premení na niektorí úspory energie. Nie každý nový systém však váš energetický dolár roztiahne na svoj plný potenciál. Preto musíte hľadať systém, ktorý ponúka nekomplikovanú inštaláciu, vynikajúcu účinnosť a flexibilné nastavenia. Majitelia domov môžu očakávať všetky tieto výhody a ešte viac vďaka bezzávitovým a kanálovým zónovým komfortom Solutions Solutions ™ od Mitsubishi Electric. Čítajte ďalej, aby ste sa dozvedeli, čo odlišuje tieto systémy od zvyšku poľa - a ako môže každá definujúca funkcia znamenať viac peňazí vo vrecku.

1. Jednoduchá a efektívna inštalácia

Keď inovujete domáci systém striedavého prúdu, je treba zvážiť veľa možností. Máte dnes doma nepríjemné oblasti? Ak je odpoveď áno, zvážte územné plánovanie. Zoned Comfort Solution od Mitsubishi Electric môže poskytnúť veľa možností pre energetickú účinnosť a pohodlie. Môžete ísť úplne bez potrubia, využiť existujúce potrubia alebo ich kombinovať. Môžete sa rozhodnúť jednoducho nahradiť existujúci vonkajší a vnútorný systém v ultraúčinnom systéme od spoločnosti Mitsubishi Electric alebo sa rozhodnúť, že budete s určitými časťami domu zaobchádzať ako so samostatnými zónami. To umožňuje, aby sa každá zóna ovládala osobitne, aby sa dosiahol osobný komfort a úspory energie. Každá z týchto zón môže využívať technológiu potrubia (krátke vedenie) alebo technológiu bez potrubia. Ductless je jednoduchá inštalácia spájajúca vonkajšiu jednotku s vnútornou jednotkou pomocou dvoch malých rúrok. V celom dome nie sú potrebné rozsiahle potrubia. Tieto systémy majú širokú škálu kapacít, čo umožňuje ich použitie v malých až veľkých aplikáciách. Kanálové možnosti poskytujú možnosť využívať existujúce potrubné rozvody alebo lepšie využívajú kratšie potrubné trasy rozdelením veľkej zóny na menšie zóny. Komfortné riešenie na mieru od spoločnosti Mitsubishi Electric môže pripojiť až osem vnútorných jednotiek k jednej vonkajšej jednotke, čo poskytuje efektívne náklady na inštaláciu.

Čo to znamená pre vašu peňaženku: Minimálne požiadavky na renováciu znamenajú minimálne náklady na prácu (nehovoriac o čase!) Na inštaláciu nového systému.

2. Individuálne pohodlie

Na rozdiel od tradičných centrálnych systémov HVAC, ktoré ošetrujú celý dom ako jednu oblasť pomocou veľa káblovodov a iba jedného termostatu, riešenia Zoned Comfort Solutions pomáhajú vlastníkom domu dosiahnuť väčšie pohodlie presne tam, kde ich potrebujú. Nainštalujte si mini-split v sunroom, spálni alebo suteréne a svoj dom ste rozdelili do rôznych zón, ktoré je možné ovládať pomocou samostatných ovládačov a súčasne vykurovať alebo chladiť na rôzne teploty. Samotnými zónami môžu byť jednotlivé miestnosti alebo väčšie priestory, napríklad celé poschodie. Výsledkom zón nie je len väčšie pohodlie pre každého v domácnosti, ale tiež to, že žiadny upravený vzduch neplynie do odpadu. Ak sa zóna nepoužíva, jednoducho ju vypnite. Na rozdiel od konvenčných systémov neplatíte za nevyužité priestory. Presné zameranie vykurovania a chladenia šetrí energiu a znižuje prevádzkové náklady.

Čo to znamená pre vašu peňaženku: Zoned Comfort Solutions od spoločnosti Mitsubishi Electric tým, že podporuje myšlienku chladenia alebo vykurovania celého domu naraz, umožňuje majiteľom domu využívať energiu iba tam, kde sa počíta, a ušetrí peniaze tým, že nevyužije neobsadené priestory.

3. Žiadne ďalšie horúce body

Podľa definície je dom, ktorý ošetruje všetky priestory rovnako, dom s jedinou zónou, ale cieľová teplota je určená podmienkami najbližšími k termostatu domu, ktorý nemôže brať do úvahy teplotné rozdiely inde v dome. Napriek tomu, pretože rôzne izby sú vystavené rôznym odtieňom alebo priamemu slnku, a pretože ľudia sa pohybujú medzi miestnosťami, niektoré zostávajú chladnejšie alebo sa zahrievajú rýchlejšie ako iné. Napríklad v jednozónovom dome, aby ste ochladili horúce miesto, musíte buď znížiť teplotu v celom dome (finančný odtok), alebo sa spoliehať na ďalšiu pomoc od neatraktívnych, objemných spotrebičov, ako sú okenné klimatizácie a ventilátory. Komfortné riešenia od spoločnosti Mitsubishi Electric ponúkajú vstavané nenápadné riešenie týchto teplotných rozdielov: produkt so zónami s duálnym alebo bez kanálovým vedením. Problémové miesto sa stáva jeho vlastnou zónou a poskytuje kontrolu nad priestorom nezávislým od zvyšku domu.

Čo to znamená pre vašu peňaženku: Izoláciou horúcich alebo chladných miest pomocou zónových komfortných riešení ich môžete kondicionovať bez ovplyvnenia zvyšku domu.

4. Vyššia energetická účinnosť

Okrem schopnosti lepšie zacieliť chladenie alebo kúrenie tam, kde je to najviac potrebné, sa technológia mini-split od spoločnosti Mitsubishi Electric zameriava aj na dva ďalšie zdroje energetickej neefektívnosti spojené s konvenčnými zariadeniami HVAC: ich dlhé série potrubí a ich neustále cykly zapínania a vypínania. Pokiaľ ide o štartéry, možnosť vnútornej jednotky bez káblov eliminuje možnosti úniku vzduchu, ktoré v systéme domáceho vzduchu s nuceným prívodom vzduchu môže predstavovať stratu energie až 30 percent. Pri bezkanálovom systéme musí vykurovacia a chladiaca sila prejsť iba krátku vzdialenosť potrubím chladiva z vonkajšej jednotky do kompaktnej vnútornej jednotky, ktorá vydáva chladný vzduch priamo do priestoru.

Rovnako dôležité je, aby sa systém vyhýbal plytvaniu ďalšou energiou prostredníctvom štartov a zastavení, ako to robia hlučné cykly systémov núteného vzduchu. Komfortné riešenia od spoločnosti Mitsubishi Electric fungujú nepretržite a takmer ticho na veľmi nízkej energii vďaka svojej vysoko účinnej technológii invertorového kompresora. Tieto sofistikované modely používajú senzory, ktoré nepretržite reagujú na zmeny vonkajších a vnútorných teplotných podmienok, a potom podľa potreby rampujú nahor alebo nadol, a neplýtvajú energiou vypínaním a zapínaním. Tieto vylepšenia môžu pre majiteľov domov znížiť o 30 až 40 percent z energetických nákladov. ktorí prechádzajú od tradičného systému núteného vzduchu.

Čo to znamená pre vašu peňaženku: Kratšie potrubia a konzistentné, nízkoenergetické použitie šetria majitelia domov na účtoch za energiu mesiac po mesiaci.

5. Viac užitočnosti po celý rok

Majitelia domov na trhu s novou klimatizáciou by mali tiež vyhodnotiť svoje kotly, aby zistili, koľko času zostáva, ako investovať do systému, ktorý kombajny funkcie týchto dvoch zariadení znamenajú o jednu menej starosti. Inštalácia riešenia zónového komfortu od spoločnosti Mitsubishi Electric prináša celoročné pohodlie pomocou tepelného čerpadla bez potrubia na ochladenie oboch a teplo. V lete systém zhromažďuje teplo z domu a vylučuje ho vonku. Potom, v zime, sa prevádzka zmení: Teplo z kompresie sa používa na ohrievanie vzduchu v interiéroch - a vďaka pokročilej technológii Hyper-Heating INVERTER® (H2i®) to spoľahlivo robí aj pri teplotách pod nulou vonku, dokonca tak chladno ako -13 stupňov Fahrenheita. Ešte lepšie je, že majitelia domov môžu v zime očakávať úspory energie podobné tým, ktoré majú v lete!

Čo to znamená pre vašu peňaženku: Pretože riešenia Zoned Comfort Solutions sú vysokovýkonné tepelné čerpadlá, získate efektívnosť po celý rok, čo eliminuje potrebu nákladných vykurovacích palív a pomocných vykurovacích systémov.

Tento príspevok vám priniesla spoločnosť Mitsubishi Electric. Jeho fakty a názory sú názory a názory.