Trávnik a záhrada

Radio: What The Deck? Pochopenie mnohých možností v plošných materiáloch


Pridávate balíček? Máte na výber veľa materiálov.

Počúvaj NA MOŽNOSTI MATERIÁLU DECK alebo prečítať nižšie:

Prírodné drevo je krásne a odolné, ale môže byť drahé. Budete sa musieť často umývať pod tlakom a každých pár rokov znovu uzavrieť.

Tlakové rezivo je ďalšou obľúbenou voľbou a možno dostupnejšie. Pridané chemikálie mu dodávajú odolnosť proti vlhkosti a hmyzu, ale môžu byť toxické, preto ich používajte na zabezpečenie tesnosti. Rovnako ako v prípade prírodného dreva budete chcieť pravidelne umývať a znovu farbiť.

Kompozitné podlahové krytiny vyrobené z recyklovaných plastových a drevených vlákien zostávajú svieži a s minimálnou údržbou. Ale vyhýbajte sa tmavým farebným materiálom, ktoré sa na priamom slnečnom svetle môžu veľmi zahriať a klzké, s plesňou a plesňou v tienistých oblastiach.

Plastové obloženie je najmenej prírodného vzhľadu, ale v priebehu času dobre stojí a ľahko sa čistí. S farbami buďte opatrní: tmavšie možnosti časom miznú a svetlejšie farby môžu vyzerať kriedovo.

Rádio je 60-sekundový tip na vylepšenie domácnosti, ktorý sa vysiela na viac ako 186 staníc na 75 trhoch v celej krajine. Kliknite tu prihlásiť sa na odber, takže môžete automaticky dostávať každú novú epizódu hneď po jej príchode - úplne zadarmo!