Zastrešenie a vlečka

Rádio: 3 jednoduché riešenia pre klesajúce žľaby


Previsnuté žľaby: Akási dobrá správa - zlá správa. Zlou správou je, že pre majiteľov domov sú bežné bolesti hlavy. Dobrá správa? Vyriešenie problému často nezaberie nič viac než len malé prispôsobenie.

Počúvaj O ÚROVNI ŽIATÁCH alebo prečítať nižšie:

Poznámka: Ak budete stáť na rebríku, nepokúšajte sa o žiadnu prácu, kým nenajdete pomocníka (alebo si ho najmete). Manipulácia s nelepkými odkvapovými časťami môže byť nepríjemná a potenciálne nebezpečná.

Tu je čo vedieť ...

Po prvé: Ak sú vaše žlaby vyrobené z kovu - a ak sa zdá, že kov v úseku previsu je roztrhnutý alebo ohnutý - nahradenie celej časti môže byť vzhľadom na zložitosť možností opravy najrýchlejším a najhospodárnejším riešením.

Po druhé: Ak problém pramení z zlyhania skrutiek alebo strmeňov, ktoré držia priehybový žľab na mieste - a ak sa dotiahnutie a / alebo premiestnenie hardvéru nepodarí, na odstránenie skrutiek a strmene použite páčidlo alebo zaisťovacie kliešte. pred inštaláciou náhradných dielov.

Po tretie: Ak sa skrutka uvoľnila z dôvodu odstránenia otvoru pre skrutku, dočasne ju odstráňte. Ďalej vložte malý drevený podložka spolu s trochou epoxidovej živice. Nakoniec zaskrutkujte skrutku do otvoru a cez dosku fascie do konca krokví.

Pozdĺž cesty nezabudnite, že aby žľaby fungovali tak, ako sú navrhnuté, musia sa mierne stúpať smerom k výtokom. Takže aj keď určite nechcete, aby sa vaše žľaby prehýbali smerom von, nechcete, aby boli úplne vodorovné.

Rádio je 60-sekundový tip na vylepšenie domácnosti, ktorý sa vysiela na viac ako 186 staníc na 75 trhoch v celej krajine. Kliknutím sem sa prihlásite na odber, takže môžete automaticky dostávať každú novú epizódu hneď po jej príchode - úplne zadarmo!