Iné izby

14 nápadov na vstup do domu, ktoré vám môžu ukradnúť


Prvé dojmy sú najtrvalejšie. Zaistite, aby váš domov urobil nezabudnuteľný dizajn tým, že navrhne vstupnú bránu s oslnivým dekorom, funkčným nábytkom, výraznými svietidlami a inteligentnými riešeniami úložných priestorov. Nechajte sa inšpirovať 14 nápadmi na vstup od majiteľov domov, ako ste vy.

1. MAT DOKONČOVAŤ

Tento vchod inšpirovaný lesom pozýva prírodu dovnútra, zatiaľ čo pri dverách zanecháva zlé počasie. Rôzne jutové, sisalové alebo textilné rohože pomáhajú vysychať a vysávať topánky a topánky, zatiaľ čo prútené koše skrývajú rukavice a šatky.

2. VYSOKÉ UMENIE

Kreativita a pragmatizmus sa vzájomne nevylučujú - najmä v tejto netradičnej a priestorovo úspornej galérii nástenných obrazov. Klobúky alebo iné osobné zbierky zaveste na stenu pomocou kolíkov, háčikov alebo špendlíkov, aby ste vytvorili rafinované riešenie ukladania.

3. USMERNENIE SVETLA

Nenechajte bezútešnú foyer, aby sa vaše dvere zdali tmavé a nepozvávajúce sa. Rozjasnite sa minimalistickým závesným príveskom pre domácich majstrov. (Vyskúšajte tento návod, aby ste sa naučili, ako si vytvoriť svoj vlastný.) Preřezané drevené lišty pomáhajú urýchliť projekt, zatiaľ čo jednoduchá technika elektrického zapojenia zabezpečí, že váš vstup vyžaruje teplo a šarm (a svetlo).

4. SOLE ÚČEL

Dosiahnite dvojnásobnú účinnosť vytvorením lavice s dvojitým zaťažením, ktorá ponúka ako úložisko obuvi, tak pohodlné tkané ošípané z juty a bavlny v kompaktnom pôdoryse. Priestranný stojan na topánky, ktorý sa skladá z vrstvy lemovacích pásov pripevnených pod lavicu, môže skrotiť nešikovnú obuv ktorejkoľvek vchodu. Viac informácií nájdete v návode.

5. CUTTER CURE

Transformujte nevyužitý vstup na pulzujúci viacúčelový domový dom s pridaním priestorovo inteligentných prízvukov. Lavička s kockami a tkanými košmi, stojan na dáždniky a rebrík, ktorý bol upravený ako policový regál, prepožičiavajú dobre usporiadaný rozmar.

6. ROZŠÍRENÁ RODINA

Získajte pripomenutia a organizačné návyky svojej rodiny na autopilote bez námahy pomocou odbavovacej stanice, ktorá nemôže chýbať, ako je tá, ktorá je opísaná v tomto návode. Kocky pre každodenné potreby a prispôsobené, maľované nástenky budú otravovať veci každého človeka na jednom vhodnom mieste a pomáhajú sledovať plány a činnosti.

7. VÝKON ODMETNUTIA

Vaši hostia sa ocitnú v pohodlí svojho šťastného domu, čo sa odrazí v koženom zrkadle umiestnenom strategicky pri vašom vchode. Zdôraznite svoje zrkadlo podľa svojho výberu pomocou stolného konzoly pre demilitnú konzolu pre neuveriteľný dizajn všade okolo.

8. TITANOVÉ ŠTARTY TITAN

Ak vo vašej foyer nemáte úložný priestor - a ste nervózni z hľadiska vztyčenia zubov, postavte si skrinky s vysokým nebom svoju vlastnú krivku zo skrinky IKEA, ktorá bola zabalená do preglejky a pripevnená nízko na stenu. Aj keď je toto šikovné riešenie dostatočne expanzívne na to, aby zobrazovalo drahocenné pamiatky a ukladalo množstvo potrebných vecí, jeho štíhly profil a plávajúca inštalácia ho udržujú vizuálne ľahké v dlhom a úzkom priestore.

9. DRESSER PRE ÚSPECH

Udržujte svoje foyer neporiadok s pracovitý komoda, ktorý dokáže tajne skrývať poštu, kľúče a osobné veci za zatvorenými zásuvkami. Postavte komodu na bok vášho vstupu, aby ste uľahčili ľahký prístup bez blokovania pešej premávky.

10. ZARIADENIE NA DREVO

Zahrejte studenú vstupnú bránu domáckou atmosférou dreva postavením doskovej steny preglejky vhodnej pre rozpočet, ako je to znázornené v tomto návode. Vďaka farbe dreva v rôznych odtieňoch, rade praktických háčikov a odvážnym hodinám na zavesenie vám táto položka umožní vašim hosťom skutočne vedieť, že prišli.

11. UCHOVÁVAJTE JEDNODUCHÉ

Pre skutočne elegantné a nenáročné riešenie skladovania nainštalujte poličku vyrobenú z paletového dreva a podoprenú strohé konzoly, ako je to vidieť v tomto návode. Úzka polica pojme ozdobné doplnky a potrebné predmety a zanecháva dostatočný priestor pre dáždniky a čižmy bez toho, aby to bránilo dopravnej premávke.

12. NA HOOK

Ak máte veľkorysý stojan na šaty hneď vedľa predných dverí, budete si môcť okamžite zobrať kabáty, klobúky a tašky vašich hostí. Toto rustikálne riešenie skladovania je vyrobené zo šrotu a vybavené množstvom výhodných háčikov na stenu. Zaveste obľúbený štít nad stojan a ponúknite všetkým, ktorí sa na vás srdečne pozývajú.

13. KOVOVÝ METTLE

Pred inštaláciou vynaliezavého stojana na obuv nečakajte, kým vám druhá topánka spadne. Pomocou tohto tutoriálu môžete pomocou medených rúr a podlahových prírub skonštruovať svoj elegantný a funkčný stojan. Ďalšou výhodou je, že sa medzi týmto kovovým zázrakom a pod ním veľmi ľahko čistí.

14. JE DÁTUM

Na rozdiel od tradičných kalendárov je nápadný prispôsobený tabuľkový kalendár, ako je tento, skutočne úchvatný. Zaveste kalendár na úroveň očí, aby ste sa uistili, že budete pripravení na čokoľvek, čo sa vám chystá.