Trávnik a záhrada

Najlepšie vonkajšie ohrievače pre dvorku


Po večeri vás čaká chladné počasie po večeri a freskách. Nízke teploty vám ráno umožnia čítať noviny na prednej verande. Pokiaľ podmienky zostanú na vrchole príjemných a chladných - a prinajmenšom na severovýchode, nedefinuje to jeseň, a čoskoro na jar - kvalitný terasový ohrievač vám umožní vychutnať si vonkajšie bývanie na viac hodín. dňa.

Vyhrievané terasy nie sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a rôznych prevedeniach a sú vhodné na rôzne účely. Zatiaľ čo ste ich videli iba v kaviarňach s obrubníkmi, v obytných domoch sa teraz s vyššou frekvenciou objavujú terasové ohrievače. Pre majiteľov domov, ktorí radi bavia priateľov alebo zdieľajú rodinné chvíle na terase alebo na palube, je príchod ohrievačov terasy skutočne vítaný.

Ak práve vyberáte zdroj tepla, čítajte ďalej. Vysvetľujeme vstupy a výstupy dnešných najlepších modelov a zisťujeme, prečo nazývame nasledujúcich päť najlepších patio kúrení pre väčšinu domácností.

 1. NAJLEPŠÍ ELEKTRICKÝ PATIO OHRIEVAČ: Trustech Infračervené Patio Ohrievač
 2. NAJLEPŠÍ PATIO OHRIEVAČ PATIO: Outland Living Firebowl Deluxe
 3. NAJLEPŠÍ PODLAHOVÝ PATIO OHRIEVAČ PLYNOV: Vonkajší ohrievač Patio PAMAPIC
 4. NAJLEPŠIE VYVÁDZKOVÉ OHRIEVAČE DREVA: Firebowl na vypaľovanie dreva Solo Solo
 5. NEJLEPŠÍ TABLETOP PATIO OHRIEVAČ: Krbová jama s väzbou na tabuľky

Druhy palív

 • propán: Ohrievače propánu s terasou môžu rýchlo zahriať priestor. Niektoré sú dosť veľké a drží propánovú nádrž až 20 galónov, čo je výhoda, ak si prajete vyhrievať veľkú plochu dlhšiu dobu. Z dôvodu rizika nahromadenia oxidu uhoľnatého by sa tento ohrievač vzduchu nemal používať v uzavretých priestoroch, ako sú skleníky alebo garáže.
 • electric: Nie je potrebné kupovať palivo do elektrického ohrievača, ale jeho žiarovky sa musia občas vymeniť, čo by malo zapríčiniť prevádzkové náklady. Bez otvoreného ohňa môžu byť elektrické ohrievače terasy bezpečnejšie ako alternatíva pre niektoré rodiny. Spravidla sú však menšie, takže elektrická energia sa nemusí zhodovať s výkonom jej propánového bratranca. Pri nákupe porovnajte tepelný výkon rôznych modelov. Nezabudnite tiež, že elektrický ohrievač je dodávaný s napájacím káblom; mať aspoň jednu vonkajšiu zásuvku je plus, ak nie je nevyhnutnou podmienkou.
 • Wood: Pre autentický pocit ohňa tu nie je nič podobné ako vyhrievanie terasy. Tento typ ohrievača môže v závislosti od veľkosti ohniska a množstva dreva generovať dosť tepla. Pretože drevené ohne môžu vytvárať dym a popol, nie je možné v uzavretej terase použiť ohrievač dreva na drevo. Na zníženie dymu spaľujte iba korenené tvrdé dreviny, ako je hlíza, breza a biely popol.

Štýl

 • samostatná: Väčšina voľne stojacich ohrievačov je vysoká 7 až 8 stôp; obvykle je zdroj paliva na dne alebo blízko dna a teplo vyžaruje zhora. K dispozícii v elektrickej alebo propánovej verzii, tieto terasové ohrievače môžu ohrievať okruh 5 až 10 stôp, čo z nich robí skvelú voľbu pre záhrady a väčšie terasy.
 • stolný: Menšie ako voľne stojace ohrievače, stolové jednotky musia byť pripevnené na terasový stôl (zvyčajne otvorom, do ktorého by sa zmestil slnečník). Buď elektrické alebo propánové, ponúkajú výhodu prenosnosti, ale majú tendenciu byť menej výkonné, čo ich robí vhodnými pre menšie stretnutia.
 • prevedenie: Či už sú namontované na stene alebo na strope, tieto terasové ohrievače sú vo väčšine prípadov infračervené a elektricky napájané. Sú vynikajúce, ak máte obmedzenú podlahovú plochu, ale chcete vykurovať väčšiu plochu.

Pri výbere patio kúrenia akéhokoľvek druhu majte na pamäti tieto úvahy.

 1. Mať realistické očakávania. Ohrievače terasy sú určené na uľahčenie chladného počasia. Ste vonku, nie v saune! Za veľmi chladného počasia vás príliš dlho nevydržia.
 2. Dajte pomoc svojmu ohrievaču patia. Pretože horúci vzduch stúpa, niektoré zohriaty vzduch sa stratí do atmosféry, ale môžete ho šetriť umiestnením patio kúrenia do bezpečnej vzdialenosti pod slnečník alebo markízu. Vyhýbajte sa vystaveniu propánovej jednotky vetru, pretože vánky sťažujú svetlo.
 3. Bezpečnosť predovšetkým. Domáce zvieratá a deti udržiavajte vždy mimo dosahu vykurovacích telies a uvažujte iba o modeloch s automatickým vypínaním, ktoré v prípade, že dôjde k prevráteniu jednotky, zníži teplo.

Investovanie do patio je vynikajúci spôsob, ako vylepšiť váš vonkajší životný štýl. Dýchajte viac čerstvého vzduchu. Vypočujte si viac cvrčkov. Viac hviezd. A zostaňte pohodlní, keď ste pri tom.

1. NEJLEPŠÍ ELEKTRICKÝ PATIO OHRIEVAČ: Infračervený patiový ohrievač Trustech (209,99 USD)

Vychutnajte si zvuky prírody. S infračerveným patiom ohrievačom Trustech nemá žiadny šofér ani hluk, ktorý by prerušil šepot alebo konverzáciu s vtákmi. Trustech sa vyznačuje sálavým teplom podobným slnečnému žiareniu, ktoré pred ním zohrieva predmety skôr než ohrievaním vzduchu, ako to robia iné typy vykurovacích telies. Vďaka tomu je 4,5-hviezdičkový terasový ohrievač od spoločnosti Trustech dobrou voľbou pre sviatočné dni, keď by sa vyfúkol ohriaty vzduch z plynového alebo dreveného ohrievača. A pretože nebude vytvárať výpary alebo dym, môže sa používať aj v interiéri alebo na uzavretej terase. Trustech je vysoký 31,7 palca a je dodávaný s diaľkovým ovládaním a nastaviteľnými nastaveniami teploty. Na pripojenie ohrievača budete potrebovať predlžovací kábel alebo externú zásuvku. K dispozícii od Amazonu.


2. NEJLEPŠÍ PATIO STYLOVÝ OHRIEVAČ: Outland Living Firebowl Deluxe (107,14 USD)

Prístroj Outland Living Firepit udržiava dav ľudí v teple počas vonkajších udalostí, keď je vo vzduchu medzera. Dodáva sa s propanovou hadicou s dĺžkou 10 stôp, takže si môžete umiestniť propánovú nádrž mimo dohľadu, zatiaľ čo si v tomto rustikálnom ohnivej dychu užívate lávové kamene a žiariace plamene. Meria len 11 palcov vysoký a 19 palcov v priemere a váži 22 kilogramov. Tento patio ohrievač je kompaktný a prenosný - jeho kryt a nosné popruhy ho pripravujú na večierok susedov. K dispozícii od Amazonu.


3. NEJLEPŠÍ PODLAHOVÝ PATIO OHRIEVAČ PLYNU: Vonkajší ohrievač Patio PAMAPIC (149,99 dolárov)

Tento podlahový ohrievač sa nachádza na vrchole s pôsobivou výškou 88 palcov a s 32-palcovou hornou kupolou, ktorá smeruje teplo nadol a von. Hoci to môže vyzerať úzko, jeho pokrytie je okolo ohrievača vzdialené až 18 stôp. Tento 4,7-hviezdičkový patio ohrievač, ktorý je k dispozícii v bielej, bronzovej alebo buchnutej striebornej farbe, dosahuje svoj elegantný štýl tým, že udržuje svoju palivovú nádrž úhľadne vstavanú do zabudovanej komory v základni ohrievača. Hladké valivé kolesá ho robia prenosným, keď sa nepoužívajú, a nepremokavý kryt chráni vysoký terasový ohrievač pred prvkami. K dispozícii od Amazonu.


4. NAJLEPŠIE VYVÁDZKOVÉ OHRIEVAČE DREVO: Firebowl na samostatné vypaľovanie dreva (295,99 dolárov)

Prelomte marshmallows! S Firebowl na vypaľovanie dreva Solo Stove môžete mať svoj vlastný dvorkový oheň bez potreby propánu alebo predlžovacieho kábla. 4,7-hviezdičkový Solo Stove spaľuje skutočné drevo (odporúčame korenené odrody tvrdého dreva) a jeho špeciálne perforovaný dizajn s dvoma stenami umožňuje vstup kyslíka do ohnivej kôry a zároveň znižuje produkciu dymu. Táto moderná protipožiarna pištoľ z nehrdzavejúcej ocele s priemerom 14 palcov a priemerom 19,5 palca je pripravená cestovať (vrátane puzdra na prenášanie) kamkoľvek si budete priať, aby ste zažili oheň v skutočnom dreve. K dispozícii od Amazonu.


5. NEJLEPŠÍ TABLETOP PATIO OHRIEVAČ: Krbová tabuľa s ohňom

Aj malé paluby a terasy si môžu vychutnávať teplo a blikajúce svetlo ohrevu terasy cez petite Bond Table Fire Pit. Krbová jama Bond, umiestnená na vrchu stolíka na terase, slúži ako žiariaci vrchol, doplnený skutočnými plameňmi a vítaným teplom. Lávové skaly rozptyľujú plamene a vytvárajú tanečný plameňový efekt. Tento 4,5-hviezdičkový stolný oheň meria iba 14,4 palca a 8,1 palca, takže je dostatočne úzky na to, aby nevytlačil večere - a jeho kovový rám sa pripevní k štandardnému dáždniku na terase a podporuje 1 lb. propánová nádrž (veľkosť kempingu) mimo dohľadu pod stolom. K dispozícii od Amazonu.