Zelená

Rádio: Rozlúčte sa s ovocnými muškami pomocou tohto 3-krokového kutilstva


Ovocné mušky môžu byť malé, ale môžu to byť obrovské bolesti. Ak máte ruky unavené zo všetkého toho swattingu, vyskúšajte tu domácu pascu. Iste, v technológii chýba, ale má dlhé výsledky.

Počúvaj AKO ZÍSKAŤ OVOCIE ZLÚČENÝ TRAP alebo prečítať nižšie:

Začnite tým, že si nájdete prázdny, plastový odnímateľný kontajner bez veka. Mám to? Teraz nakrájajte niekoľko kúskov ovocia a položte ich na dno nádoby.

Potom odtrhnite malú fóliu z plastového obalu, zakryte ju cez hornú časť nádoby a natiahnite gumovú pásku okolo okraja, pričom držte plast na svojom mieste. Nakoniec špáradlom alebo špičkou malého kuchynského noža dajte do plastu sériu malých otvorov. Ovocné mušky sa môžu dostať dovnútra, ale nemôžu sa dostať von.

Žiadne čerstvé ovocie v dome? Žiaden strach. Najviac sladkého a voňavého bude robiť. V štipku môžete dokonca použiť víno alebo pivo.

Rádio je 60-sekundový tip na vylepšenie domácnosti, ktorý sa vysiela na viac ako 186 staníc na 75 trhoch v celej krajine. Kliknutím sem sa prihlásite na odber, aby ste mohli automaticky dostávať každú novú epizódu hneď po jej príchode - úplne zadarmo!