Steny a stropy

Cool Tools: Ľahší spôsob, ako opraviť a dokončiť sadrokartónové dosky


Lepenie sadrokartónov bolo vždy notoricky chaotickým a nepresným záväzkom. V minulosti, bez ohľadu na veľkosť úlohy, tieto opravy a stavebné práce zvyčajne zahŕňali nákup veľkého množstva bahna zo sadrokartónu (a prípadne jeho zmiešanie s vodou pomocou vrtáka a lopatkového vrtáka), naberanie hustej pasty do panvice a potierať ho na stenu spoločným nožom. V priebehu tohto procesu sa na odevoch, podlahe a náradí uviazlo takmer toľko bahna ako na stene! Našťastie jeden nový nástroj na trhu sa zameriava na to, aby ste si sami urobili úlohy týkajúce sa lepenia a opravy sadrokartónov na profesionálnej úrovni. Objavte geniálny nový spôsob riešenia budúceho projektu sadrokartónu pomocou oveľa úspešnejších a menej neporiadkových a bezproblémových riešení pomocou revolučnej súpravy MudGun pre malé opravy od spoločnosti Hyde Tools.

Samotný MudGun by sa mal cítiť dobre známym majiteľom domov, pretože sa podobá a funguje podobne ako tesniaca pištoľ. Stlačte spúšť pištole a zo špičky sa uvoľní bahno zo sadrokartónu. Regulovaná rýchlosť a presný aplikátor poskytujú presné množstvo blata, ktoré potrebujete, presne tam, kde ho chcete, plus viac trysiek a dokončovacia hlava zaisťujú konzistentné výsledky. Už nemusíte zbierať príliš veľa alebo príliš málo zmesi z panvice a nie je potrebné ju rýchlo stierať na stenu skôr, ako skĺzne z vášho lepiaceho noža. Najlepší zo všetkých? Už sa nemusíte báť žiadnych dôkazov o opravách sadrokartónu, ktoré sa prejavujú lakovaním.

Odpadajte menej bahna a menej času
Pred MudGunom si DIYers často šľahali viac bahna, ako bolo potrebné na dosiahnutie správneho pomeru zmesi k vode alebo na kúpu väčšieho množstva predzmiešaného bahna, ako je skutočne potrebné, aby sa vylúčilo vyčerpanie pracovného miesta. S týmto novým dizajnom dávkovania bahna to tak nie je. Pohodlné skúmavky zo sadrokartónových zmesí, nazývané MudPaks, sú predzmiešané na dokonalú konzistenciu na nalepenie a zasunutie priamo do valcového tela MudGunu pred a dokonca počas akejkoľvek úlohy. Pri aplikácii bahna na steny sa MudPak vo valci zrúti. Dochádza vám práca? Jednoducho otvorte MudGun, odstráňte spotrebovanú skúmavku a vsuňte ju do novej bez zbytočného minútu. Je to také ľahké! Jeden MudPak pokrýva až 20 stôp - často všetko, čo potrebujete na opravu malej steny - a predáva sa v šiestich tubách. Po dokončení práce jednoducho utrite časti MudGun čistou vodou.


Získajte profesionálne výsledky
S prístrojom MudGun for Small Repairs môžete robiť všetko, čo profesionálne zúženia urobia - s oveľa väčšou presnosťou ako v typickej domácich prácach. Obidve práce sa pri čerpaní spúšte starajú o dve špecializované vkladacie dýzy a dokončovaciu hlavu, ktoré sú súčasťou súpravy. Plochá kĺbová dýza vám umožňuje nanášať súvislé kvapky bahna cez spoje sadrokartónu, keď vkladáte papierovú pásku na sadrokartónové dosky, a táto súprava obsahuje aj šesťpalcový lepiaci nôž na vyhladenie hrebeňov alebo odstránenie prebytočného bahna skôr, ako zaschne. Prepnite na vnútornú rohovú dýzu a nástroj na rohové nahrávanie a vytvorte ostré rohy, kde sa steny stretávajú alebo kde stena spĺňa strop - úloha, ktorá môže byť pri tradičných spôsoboch nahrávania bolesti hlavy bolesť hlavy. Pokiaľ ide o nanášanie a vyhladzovanie rovnomerného množstva bahna do vnútorných rohov, plochý rezací nôž jednoducho nemôže porovnávať s presnosťou MudGun.

Po nanesení niekoľkých vrstiev sadrokartónových zmesí na škáru, čakaní na zaschnutie a hladkom brúsení je skutočný test úspešnej práce s lepiacim pásom v aplikácii dokonalého vrchného náteru bahna na kĺb. Tu je miesto, kde je MudGun skutočne vyniká. Pred MudGunom musel byť vrchný plášť nanášaný ručne, čo sa ukázalo byť ťažké pre každého, kto roky neprilepoval steny. Teraz MudGun za vás robí všetky dolaďovacie práce. Len jemným stlačením spúšte a pomalým, ale pevným pohybom dokončovacej hlavy nad kĺbom vytvoríte jednotný ultratenký povrchový lak. Po úplnom zaschnutí potrebuje vyhladenú stenu len trochu brúsenia, aby získala nový bezchybný vzhľad s farbou alebo tapetou.

Na stránkach HydeStore.com nájdete MudGun pre malé opravy (87,25 dolárov) a MudPaks (4,89 dolárov pre prípad šiestich).

Tento obsah vám prináša spoločnosť Hyde Tools. Jeho fakty a názory sú názory a názory.