Ako na to a rýchle tipy

DIY Lite: Zostavte S'mores Station kdekoľvek s touto stolovou strechou


Čo je leto bez s'mores? Aj keď je váš vonkajší obytný priestor obmedzený na malý bočný dvor, stále si môžete vychutnať kúzlo táborového ohňa s pečenými marshmallows a dlhými zákazníkmi. Trik je v tom, aby sa správne upravil. Ručne vyrábaná miniatúrna verzia by mohla sedieť na vrchole kaviarenského stola alebo vedľa vašich stoličiek Adirondack a poskytovať dostatok tepla a svetla na to, aby podnecovala vonkajšie zábavu za súmraku. A je pravda, že táto stolová požiarna jama vyžaduje oveľa menej úsilia ako položenie štrkovej základne a zostavenie škvárových blokov, ktoré by ste mohli nakláňať aj pre domácich majstrov. s plný dvorček! Čítajte ďalej a dozviete sa, ako si môžete za menej ako hodinu vybudovať svoje.


MATERIÁLY A NÁRADIE Dostupné na Amazone
- Pozinkovaná oceľová hardvérová tkanina
- Nádoba na horúce palivo alebo nádoba na drhnutie misky
- Rezacie kliešte
- Pracovné rukavice
- Kliešte
- Sadzač keramiky alebo terra cotta
- Lávové skaly
- Kamienky s ohniskom
- Farebné protipožiarne sklo


KROK 1
Vytvorte malý kôš z drôtu, ktorý udrží palivo v plechovke, aby ste mali ľahší čas, keď ho budete musieť vyprázdniť a keď ho budete musieť vymeniť.

Najskôr zmerajte výšku, priemer a obvod palivovej nádrže. (Odporúčame vám nasadiť si rukavice, pretože kovový drôt môže byť veľmi ostrý!) Potom pomocou rezacích klieští vyrežte z oka dva tvary:

• A obdĺžnik to je pol palca širšia ako plechovka je vysoká a jeden palec dlhšia ako obvod plechovky
• A kružnice s priemerom, ktorý je pol palca väčší ako priemer plechovky


KROK 2
Obdĺžnik zakrivte do valca, kde sa jeho konce mierne prekrývajú (nezabudnite, že s ním musíte pracovať ešte jeden palec navyše). Pomocou klieští ohnite okraje, aby ste ich spojili.


KROK 3
Vycentrujte kruh oka na jednom konci valca, aby ste vytvorili spodok drôteného koša. Strihajte krátke, štvrť palcové zárezy pozdĺž okraja kruhu tak, aby ste mohli kliešťami zložiť chlopne na stranu koša.

Po zložení každej klapky skontrolujte, či sa do nej zmestí palivo. Ak ste pre seba nezostali dosť miesta, jednoducho zopakujte kroky 1 až 3 - máte veľa náhradného materiálu!


KROK 4
Vyberte si keramický kvetináč z miestneho obchodu s vylepšením domácnosti, ktorý bude obsahovať stolovú oheň, pretože keramika je známa, že vydrží vysoké teploty. Naplňte kvetináč veľkými kamienkami alebo lávovými kameňmi, ale nie skôr, ako skontrolujete, či je materiál špecifikovaný ako žiaruvzdorný. Niektoré kamene nie sú pre tento projekt vyrezané a môžu explodovať pri vysokej teplote.


KROK 5
Umiestnite drôtený kôš do stredu, vložte do neho nádobu na palivo a okolo nej doplňte ďalšie kamene.


KROK 6
Vrchná strana s vrstvou menších žiaruvzdorných kamienkov alebo farebného požiarneho skla pre atraktívne moderné prevedenie.

Potom otvorte palivovú nádobu, udrite zápalku a zapálte ohnivú dierku na stolný stôl, aby ste mohli začať večerné aktivity.


Ama je závislák pre domácich majstrov a tvorivá myseľ za blogom Ohoh. Má rada domáce dekorácie, osvetlenie a projekty nábytku, ktoré môžu zahŕňať maľovanie, šitie, vŕtanie ... bez ohľadu na techniku! Čokoľvek má po ruke, je inšpiráciou pre vytvorenie a kŕmením pre jej vážnu závislosť na upcycling.