Trávnik a záhrada

Rádio: Odrezávajú elektrické kosačky na trávu?


Boli tu už roky, ale elektrické kosačky na trávu nikdy neboli celkom chytené. To sa však môže zmeniť, pretože výrobcovia elektrických zariadení pridávajú viac svalov, mäsovejšie batérie a ďalšie funkcie zvyšujúce výkon.

Počúvaj O ELEKTRICKÝCH PRÁVNYCH kosačkách alebo prečítať nižšie:

Mali by ste zvážiť získanie jedného? Možno. Elektrické kosačky sa môžu pochváliť celou radou výhod. Na jednej strane sú tichšie ako plynové modely a na druhej strane nesparujú výpary. Jedna ďalšia výhoda: Elektrické náradie na trávnik vyžaduje relatívne malú údržbu - nie je potrebná výmena zapaľovacích sviečok, žiadne výmeny oleja, žiadne doplňovanie benzínu.

To však neznamená, že elektrické kosačky nemajú žiadne nevýhody. Ako sa dá očakávať, výkon závisí od nabitia batérie. Keď sa batéria vybíja, spotreba energie klesá. To znamená, že ak máte veľký dvor (polovicu akra alebo viac), môžete byť frustrovaní tým, že musíte nabiť batériu (alebo ju vymeniť v zálohe). Všimnite si tiež, že kosenie v šikmom teréne vedie k veľkému odtoku batérií kosačky. Malé, rovinné dvorčeky sú ideálne.

Nakoniec zvážte výšku a hrúbku trávy, ktorú musíte kosiť. Ak je to horšie ako typická prímestská trávnatá tráva, pravdepodobne budete potrebovať výkyvný, plynový stroj.

Rádio je 60-sekundový tip na vylepšenie domácnosti, ktorý sa vysiela na viac ako 186 staníc na 75 trhoch v celej krajine. Kliknite tu na odber, takže môžete automaticky dostávať každú novú epizódu hneď po jej príchode - úplne zadarmo!