Skladovanie

21 veľkých nápadov pre malé skrine


Nikdy nemáte dostatok úložného priestoru. Či už bývajú v malej chalupe alebo v rozľahlom statku, zdalo sa, že majitelia domov sa vždy sťažujú na skrine - ich sklamaný nedostatok a frustrujúco malá veľkosť. V podstate sme všetci zapojení do nekonečnej bitky o to, aby sa stále viac vecí zmestilo do malého priestoru. Ste pripravení vzdať sa boja? Zbavte sa vecí, ktoré nepotrebujete, alebo sa zaregistrujte na bodkovanej čiare na prenájom jednotky úložného priestoru. Hej, v tom nie je hanba. Ale ak ešte nie ste pripravení sa vzdať - ak máte ešte malý boj, zostaňte srdcom. Veľa ľudí predtým, ako ste čelili skrini hádanky a vyhral, ​​niekedy pomocou šikovných hackov pre domácich majstrov, inokedy pomocou dôvtipných nákupov, ale vždy tým, že vyťažili maximum z každého štvorcového palca. Pre najlepšie nápady malých skriniek, od odborníkov na veteránsky dizajn a priemerným Joesom, ktorý šetrí priestor, pokračujte teraz!

1. Dajte to na svoju tabuľku

Prázdne plechovky od sódy môžu zaberať miesto v recyklačnom koši, ale v stiesnenom skrini vytvárajú viac. Ako? Zdvojnásobením počtu odevov môžete zavesiť na jeden záves. Jednoducho vysuňte jazýček z plechovky a posuňte ho okolo háčika na záves. Potom môžete zasunúť ďalšie veško cez otvor v úchytke. Jednoduché, efektívne a najlepšie zo všetkých, zadarmo.

2. Z REŤAZA

Tento domáci hack na vešiaky môže byť chýbajúcim „spojom“ medzi vami a nepriehľadným šatníkom. Postupujte takto: Nastriekajte malú plastovú retiazku v akejkoľvek farbe, ktorá sa vám páči, a potom posledný odkaz pripevnite na veľký háčik S. Nasaďte S-háčik na skrinkovú tyč a nakoniec-háčiky na zavesenie háčikov s prevratom cez každý článok v reťazi. Chytrá, však?

3. PRÁVO NA OBCHODE

Ak hromady pokrčeného oblečenia zmenili podlahu vašej skrinky na druhé prekážky, neznepokojujte sa. Poradie môžete obnoviť nainštalovaním políc koľají. Užívateľsky prívetivý a nekonečne prispôsobiteľný, policový regál vám umožní čo najlepšie využiť vertikálny priestor - to je skutočný kľúč k tomu, aby ste doma malú skrinku pracovali ťažšie.

4. ZÁVES ZÁVITU

Cez váš dom visia na chrbte stoličiek čiapky, šály a pásy bez domova? Zastavte šialenstvo! Existuje lepší spôsob: Vytvorte organizátor mimo steny, ktorý bude slúžiť ako určený trvalý domov pre doplnky. Vaše riešenie nemusí byť fantázie. Pozrite sa na toto: Nie je to nič viac ako vešiak na nechty, zdobený domácimi háčikmi.

5. STAND ALONE

Vyberte svoje najčastejšie opotrebované veci zo skrine a uložte ich na otvorenom priestranstve v samostatne stojacich organizátoroch, ako je tento. Sledujete svoje výdavky? Nekupujte za jeden; namiesto toho si vytvorte svoj vlastný. Existuje veľa možností. Môžete dokonca získať kreativitu. Obrázok stojanu na šaty sa spájal výlučne s upravenými materiálmi vrátane starého kancelárskeho nábytku.

6. VNÚTORNÉ TAJOMSTVO

Toto prekvapivo elegantné riešenie sa snaží diskrétne pohadzovať remeselné zásoby za dverami bielizne. Rovnaký princíp však môžete uplatniť na každú malú skrinku v akejkoľvek miestnosti.

7. Väzby, ktoré BIND

Asistent šatníka s holými kosťami, ako je tento, poskytuje ideálne miesto pre kravaty a podobné výrobky. Pripevnite ju k bočnej stene v skrini, k zadnej časti dverí skrinky alebo dokonca k šatníku v spálni. Pri výrobe nie je potrebné nič iné ako vpraviť sériu klincov na povrch maľovaného alebo zafarbeného kusu šrotu.

8. DALŠÍ OSOBNOSŤ

V skrini s priestorom napadnutým miestom sa zrieknite jedinej, neúčinnej napínacej tyče v prospech tohto organizátora pre domácich majstrov. Rezerváciou polovice skrinky pre chudú poličku a druhej polovice pre dve krátke tyče vytvoríte dostatok priestoru pre odevy, ktoré visia, ako aj miesto pre obuv a zložené oblečenie, pričom minimalizujete vizuálne neprehľadné veci.

9. ROZDELENIE GENIUS

Nikdy nie je príliš skoro naučiť svojich najmenších, ako sa organizovať. Ľahšie povedané, ako možno urobené, ale tento jednoduchý nápad určite pomôže šíriť posolstvo. Čo sa to týka? Jednoducho nainštalujte doprovodnú skrinku vo výške vhodnej pre deti, aby deti nechali zavesiť svoje vlastné oblečenie, a tiež dať skrini praktickú ďalšiu priečku závesného priestoru.

10. FANCY FEET

V prípade módneho displeja obuvi bez nárazu nálepky vyskúšajte tento stojan na topánky. Nemôže to byť jednoduchšie: Stačí podoprieť do steny hárok s pevným drôtom a potom vložiť vysoké podpätky medzi drôty. (Chcete ďalšie nápady, ako usporiadať obuv? Kliknite sem.)

11. COLNÝ COMBO

Mnoho majiteľov domov, ktorí si zakúpia vlastné riešenie skriniek, verí, že ide o dobre vynaložené peniaze. Najímanie odborníkov však nie je vašou jedinou možnosťou. Ak máte nástroje a skúsenosti, prečo nenavrhovať a stavať svoje vlastné? V skutočnosti, dokonca aj pre začínajúcich drevárov, výstavba policových regálov a kocky často predstavuje uspokojivý projekt.

12. ZA BARY

Potrebujete miesto na kúpanie bielizne? Skúste namontovať niekoľko tyčiek na uteráky do dverí do najbližšej skrinky. K tyčiam na uteráky môžete pridať aj záclonové krúžky, ak potrebujete ukladať uteráky a utierky, ale malé, voľné predmety, ako sú šperky.

13. POSUNUTIE NAD

Uniknite neporiadku a pozvite do svojej izby rustikálne kúzlo tak, že sa vyhnete tradičným výkyvným dverám v prospech tých, ktoré sa posúvajú tam a späť. Dvere pre stodoly samozrejme nie sú ničím novým a existuje veľa možných prístupov, ale jedna vec je istá - neexistuje lepšia oprava, ak váš problém nespočíva v tom, že sa nedajú ľahko dostať k položkám smerom dozadu alebo po boku skrinky.

14. NA ZOBRAZENÍ

Položte svoju závideniahodnú kolekciu obuvi na displej - a dajte do práce nudnú stenu - s týmto ľahkým trikom pre domácich majstrov. Negatívny priestor sa stáva elegantným a hospodárnym úložiskom.

15. ROZDELIŤ A ZVÝŠIŤ

Úspešné napchávanie sa stále viac do malej skrinky nie je všetko a koniec všetkého. Nakoniec, aby ste boli skutočne spokojní so skrinkou, musíte ju držať, čo chcete, ale tiež musíte byť schopní nájsť to, čo potrebujete. Chceš ísť na míľu navyše? Označte police a kocky, aby ste si boli istí, že je tu miesto pre všetko a že časom bude všetko na svojom mieste.

16. VYSOKÉ ZLOŽKY

Prečo je také ťažké udržiavať šaty úhľadne zložené na policiach? Možno to nikdy nebudeme vedieť. Medzitým je tu však skvelý spôsob, ako obnoviť poriadok: rozdeľovače v pravidelných intervaloch pozdĺž celej dĺžky každej police. Takto sa skladané košele, nohavice a svetre nevracajú k beztvarým kopytám látok, ktoré sú bolesťou triediť a preosiať.

17. ZÁVEREČNÁ ZÁRUKA

Najväčšou bariérou medzi vami a funkčnou a usporiadanou miestnosťou nemusí byť neprehľadný obsah skrinky, ale samotné dvere skrinky. Zvážte odstránenie a nahradenie dverí záclonou dĺžky podlahy, aby ste do spálne alebo hosťovskej izby pridali priestor a luxus.

18. Zlyhanie identifikácie

Zásobníky a koše sú riešeniami úložných priestorov pre malé skrinky, ale ak nie sú správne označené, nájdenie požadovanej položky môže byť ako hľadať ihlu v kupce sena. Pred uložením uzavretých zásobníkov do skrinky nezabudnite na ne pripevniť obyčajné alebo dekoratívne štítky, aby ste ich mohli ľahko vyhľadať.

19. OCHRANNÉ STARÉ IDEY

Ak je priestor na špičkovej úrovni, zvážte tento nápad na úsporu miesta ako alternatívu k inštalácii druhej tyče do skrinky. Namontujte maľované konzoly na boky alebo na zadnú časť skrinky, aby ste účinne a spôsobom, ktorý zabráni vzniku vrások, zavesili základné veci na šatník.

20. ÚDRŽNÉ OBKLADY

V prípade určitých položiek sú vaše háčiky vašou najlepšou stávkou, a to najmä v zákrutách, ktoré sú príliš stiesnené tak, aby vyhovovali väčšej šírke tradičného vešiaka. Háčiky S visia vedľa drôtených vešiakov, aby držali peňaženky, opasky a klobúky zavesené na dosah ruky.

21. VÝDAVNÉ SVETLÁ

Je sťažené iba málo svetla pre bývanie? Existuje viac spôsobov, ako situáciu zlepšiť, ale pásy LED sa považujú za jednu z najjednoduchších a najlacnejších dostupných možností. Zásuvné prúžky nevyžadujú profesionálnu inštaláciu - ďaleko od toho! - a LED žiarovky vydržia roky a roky bez potreby výmeny.