Hlavné systémy

Ako na to: Inovujte svoj systém HVAC bez toho, aby ste vzdali svoje potrubia


Zvýšili sa vaše mesačné účty za energiu v posledných rokoch? Sú niektoré izby v lete tvrdohlavo alebo v zime príliš chladné, bez ohľadu na nastavenie termostatu? Myslíte si, že musíte otočiť televízor, aby ste počuli nad hlukom prichádzajúcim z vašich potrubí? Ak je vaša odpoveď na niektorú z týchto otázok áno a hľadáte upgrade na vyspelejší a efektívnejší systém, mali by ste zvážiť technológiu mini-split.

Technológia mini-split je najčastejšie rozpoznávaná bezkáblovými nástennými zariadeniami, schopnosťami určenými zónami a jej schopnosťou chladiť a ohrievať daný priestor. Táto technológia umožňuje vlastníkom domu rozdeliť svoje domovy podlahami, miestnosťami alebo oblasťami, v ktorých určujú zóny. Územné členenie umožňuje efektívnejšie chladenie a kúrenie, kde môžu byť neobsadené oblasti vypnuté alebo nastavené na rôzne teploty.

Zaujíma vás teda nová technológia? Myšlienka výmeny celého vykurovacieho a chladiaceho systému môže byť zastrašujúca. Na základe vonkajšej štúdie aliancie Severozápadná energetická efektívnosť, ako aj jej vlastných štatistík, odhaduje popredný dodávateľ odvetvia Mitsubishi Electric Cooling & Heating (Mitsubishi Electric) odhad, že majitelia domov dnes môžu očakávať, že za chladenie a kúrenie zaplatia 4 000 až 5 500 dolárov za zónu Vesmír. Preto je dôležitá veľkosť vášho domu a zvolený systém; celková cena môže klesnúť kdekoľvek od 4 000 do 20 000 dolárov.

Nenechajte sa však ohromiť šokom zo samolepiek: Môžete si znížiť náklady na vybavenie a prácu výberom systému, ktorý spolupracuje s vašimi existujúcimi potrubiami. Celková cena bude nakoniec závisieť od rozhodnutí, ktoré urobíte vy (a váš dodávateľ), pokiaľ ide o počet zón a ďalšie premenné.

ZÍSKAJTE VAŠE MOŽNOSTI
Zoned Comfort Solutions ™ spoločnosti Mitsubishi Electric otvára nespočetné množstvo možností na navrhovanie vysokoúčinného systému, ktorý vyhovuje takmer všetkým potrebám komfortu. Komfortné riešenie zóny využíva vonkajšiu jednotku pripojenú potrubím chladiva k jednej alebo viacerým vnútorným jednotkám, ktoré sa dodávajú v rôznych štýloch (nástenné, podlahové, vodorovné a ďalšie). Zatiaľ čo jedna vonkajšia jednotka sa môže spárovať s jednou vnútornou jednotkou a vytvoriť tak jednu veľkú zónu, riešenia Zoned Comfort Solutions môžu poskytnúť oveľa prispôsobiteľnejší zážitok; vonkajšia jednotka sa môže pripojiť až k ôsmim individuálnym zónam ovládaným samostatnými termostatmi.

UCHOVÁVAJTE SI VÁŠ DUCTSAk hľadáte efektívny systém, ale chcete zachovať potrubie a estetiku existujúceho systému HVAC, jednou z možností je potrubný systém. Táto aktualizácia prináša niektoré z najpozoruhodnejších vylepšení v súčasných systémoch s potrubiami - vyššia účinnosť, tichšia prevádzka a pokročilé riadenie. viacpolohový potrubný systém nahrádza váš existujúci centrálny vzduchový systém s využitím pôvodného potrubia a nakoniec znižuje náklady na inštaláciu opätovným vložením. Napríklad nový PVA Multi-Position Air Handler od Mitsubishi obsahuje 12 000 až 42 000 BTU (v závislosti od modelu) chladiaceho / vykurovacieho výkonu do kompaktnej jednotky, ktorú je možné namontovať v akejkoľvek konfigurácii - horizontálnej alebo vertikálnej - čím sa zvyšujú možnosti umiestnenia v celom dom. A bez ohľadu na to, kam umiestnite vzduchový manžér, tichá prevádzka motora nedá jeho miesto na skrývanie!

Okrem opätovného použitia potrubia ponúkajú systémy Mitsubishi Electric flexibilitu aj v niekoľkých oblastiach. Po prvé, každé z riešení Zoned Comfort Solutions spoločnosti Mitsubishi môže poskytnúť až o 40 percent vyššiu účinnosť ako konvenčné systémy HVAC a PVA Multi-Position Air Handler ponúka hodnotenie v rozmedzí od 18 do 21 SEER (sezónny pomer energetickej účinnosti, metrika k zmerajte chladiaci výkon na vstup energie). Po druhé, niektoré systémy Mitsubishi Electric PVA môžu byť prepojené s inovatívnym tepelným čerpadlom Hyper-Heating Inverter® (H2i®), ktoré poskytuje 100 percent vykurovacej kapacity pri 23 stupňov Fahrenheita a 76 percent pri teplote -13 stupňov Fahrenheita.

Systém môže byť ovládaný z mobilnej aplikácie na smartfóne pomocou bezdrôtového adaptéra a aplikácie kumo cloud ™. V závislosti od vášho výberu štýlov vnútorných jednotiek môžete systém prispôsobiť s ďalšími funkciami na optimalizáciu komfortu: Modely vybavené 3D i-See Sensor ™ monitorujú teploty v miestnosti a upravujú prúdenie vzduchu správnym smerom; vysokovýkonné filtre môžu čistiť a dezodorovať vzduch; a pohodlná technológia RedLINK ™ vám umožní pripojiť k vášmu chladiacemu a vykurovaciemu systému až 16 zariadení bez zasahovania do iných bezdrôtových domácich zariadení.

ŽIADAJTE ODBORNÍKOV
K dispozícii je veľa možností a každá situácia je jedinečná; zreteľná architektúra, umiestnenie, poloha a úroveň izolácie každého domu - ako aj definícia komfortu každého obyvateľa - si môžu vyžadovať vysoko prispôsobiteľné riešenie. Najlepším spôsobom, ako nájsť ten pravý systém pre váš domov, je konzultovať s odborníkom, ako je napríklad jeden z 3 500 certifikovaných diamantov dodávateľov spoločnosti Mitsubishi Electric. Kontaktovanie dodávateľa diamantov na bezplatné domáce konzultácie vám zaistí, že dostanete najmodernejšie zónové riešenie komfortu navrhnuté tak, aby vyhovovalo vašim špecifickým potrebám.

Dodávatelia diamantov spoločnosti Mitsubishi Electric majú vynikajúce vedomosti o produktoch a vzdelanie potrebné na to, aby vás v tomto procese sprevádzali. Diamantový dodávateľ prehľadáva váš pôdorys a pomáha pri výbere systému, ktorý najlepšie vyhovuje veľkosti a usporiadaniu vášho domu. Vedia, že veľké a malé domy majú nesmierne odlišné požiadavky na reguláciu teploty a pochopia, aký vplyv majú tieto faktory, či už si vyberiete jednozónovú alebo viaczónovú jednotku. Nájdenie správnej zhody a poskytnutie presného odhadu nákladov si vyžaduje dôkladnú znalosť systémových možností a diamantový dodávateľ má skúsenosti a kvalifikáciu, aby to urobil správne.

Diamantoví dodávatelia sú tiež informovaní o najnovších environmentálnych programoch a zľavách, na ktoré sa váš produkt môže kvalifikovať - ​​inými slovami, môžu vám pomôcť zachrániť vás dokonca viac peniaze (okrem úspory energie z vášho nového, efektívnejšieho systému).

Moderný, energeticky efektívny a výkonný chladiaci a vykurovací systém môže byť pohodlnou a cenovo dostupnou voľbou s riešeniami komfortu riešenia Zits Mitsubishi Electric. Ak chcete nájsť miestneho experta na dodávateľa diamantov, prejdite na stránku mitsubishicomfort.com a zadajte svoje PSČ do vyhľadávača predajcov alebo zavolajte na číslo 1-800-433-4822, aby ste sa porozprávali so zástupcom starostlivosti o zákazníka.

Tento príspevok vám priniesla spoločnosť Mitsubishi Electric. Jeho fakty a názory sú názory a názory.