Súťaže a rozdávanie

Zadajte 5.000 dolárov Porazte rozdávanie tepla s generálom Fujitsu už dnes!


Počas letných mesiacov mnoho majiteľov domov uniká z dusiaceho sa tepla odpálením ich klimatizácie. Bohužiaľ, udržiavanie ideálnej teploty v domácnosti však nie je lacné. Systémy HVAC tvoria asi polovicu typickej spotreby energie v domácnosti, čo má priamy vplyv na váš mesačný účet za energie. Preto sme sa spojili s firmou Fujitsu General, aby sme rozdali energeticky efektívny nástenný mini-split vykurovací a chladiaci systém Halcyon RLS3Y a až 2 500 dolárov na inštaláciu!

vstúpiť 5.000 dolárov Porazte rozdávanie tepla s generálom Fujitsu dnes a každý deň tento mesiac (od 30:00 do 20:00 EST 30. júna 2017 do 31. júla 2017 o 23:00), aby ste mohli vyhrať!

VSTUPTE TERAZ!

fujitsu.com

Vďaka svojej vyspelej technológii a inovatívnym funkciám je Fujitsu Halcyon jedným z najúčinnejších systémov mini-split v Severnej Amerike. Energetická účinnosť systému šetrí majiteľom domov peniaze na účtoch za energie a zároveň udržuje úroveň pohodlia domácnosti. Navyše je Halcyon tichší ako tradičné modely HVAC so schopnosťou rýchlo dosiahnuť požadovanú teplotu majiteľa domu - aj pri práci v extrémnych horúcich a nízkych teplotách. Halcyon je k dispozícii v troch modeloch (9, 12 alebo 15 000 BTU) a víťaz našej ponuky môže zvoliť najlepšiu voľbu pre svoj domov.

Fujitsu Halcyon RLS3Y nástenný mini-split systém kúrenia a chladenia je určený na vykurovanie a chladenie jednej miestnosti. Systém má veľa vyspelých funkcií založených na technológiách.

  • Systémy Halcyon majú funkcie Wi-Fi, ktoré im umožňujú diaľkové ovládanie pomocou aplikácie pre smartfóny a tablety.
  • Program úspory energie (ESP) sníma pohyb a upravuje teplotu miestnosti 20 minút po jej vyprázdnení. Keď sa ľudia vrátia, jednotka sa vráti na nastavenú prevádzkovú teplotu.
  • Bezdrôtové programovateľné diaľkové ovládanie umožňuje používateľom nastavovať týždenné časovače.
  • Dizajn sa opiera o bezkanálovú technológiu, ktorá udržuje najhlasnejšie časti systému, ako sú kompresory a motory, mimo domu, kde nevytvárajú hlučné rozptýlenie. Ďalšou výhodou tohto návrhu je, že horúci alebo studený vzduch nemôže unikať potrubím, takže systém mini-split produkuje menej plytvania energiou ako štandardné centrálne systémy striedavého prúdu.

Vstúpte dnes a každý deň v júli, aby ste zvýšili svoje šance na výhru na stenovom mini-split vykurovacom a chladiacom systéme Fujitsu Halcyon RLS3Y! Ak sa chcete dozvedieť viac o Fujitsu, kliknite sem. Nezabudnite sa tiež pozrieť na server Fujitsu General na Facebooku.

“5 000 dolárov porazte rozdávanie tepla s generálom Fujitsu” je otvorený iba pre stálych legálnych obyvateľov USA zo 48 susediacich štátov a okresu Columbia. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Obdobie súťaže o cenu trvá od 12:00 hod. (EST) piatok 30. júna 2017 do 11:59 (EST) pondelok 31. júla 2017. Jeden vstup na domácnosť za deň. Musíte zadať meno a e-mailovú adresu pomocou online formulára na odoslanie príspevku „Beat the Heat with Fujitsu General“ s hodnotou 5 000 dolárov. Alternatívny spôsob zadania pre Kreslenie je k dispozícii faxom na vaše meno a adresu na číslo 508-437-8486 počas vstupného obdobia. Výherné možnosti závisia od počtu prijatých oprávnených prihlášok. Vstupom všetci účastníci súhlasia s oficiálnymi pravidlami.