Zelená

Nenechajte Leaky Batérie rozmaznávať svoju zábavu


Tento článok vám priniesla Mirum. Jeho fakty a názory sú názory a názory.

Jesť zmrzlinu na raňajky v deň vašich narodenín. Chystáte sa na filmy na Štedrý deň. Všetci máme svoje malé tradície, však? Tu je jeden z mojich: Prvý jarný víkend otváram okná, roztočím stereo a vyčistím dom zhora nadol. Je samozrejmé, že to vyžaduje čas a žiadne malé množstvo energie. Ale na konci víkendu, keď bol dom bez poskvrniek a leštený, sa vždy cítim povznesený. Tento nový pocit prenajatia života mi to stojí za to - aj keď, rovnako ako všetci ostatní, sa bojím všetkého prania, prachu a drhnutia, ktoré s tým súvisí.

Moje tajomstvo napájania pomocou čistiacich prác? Music. S mojimi obľúbenými melódiami odstrelenými na pozadí, zvládnutím inak únavných, únavných úloh sa stáva niečo ako jarná oslava. Takže si viete predstaviť, ako som sa tento rok cítil upratovať svoj domov v úplnom tichu, a to všetko preto, že by sa moje stereo nemohlo hrať. Aby som problém diagnostikoval, vyskúšal som všetky tlačidlá a skontroloval všetky pripojenia, ale nakoniec sa ukázalo, že vinníkom je diaľkové ovládanie. Keď som otvoril podnos na batérie, aby som zistil, či by vloženie nových batérií nezmenilo, objavil som nevítané prekvapenie - jedna zo starých batérií všade unikla!

Počas životnosti alkalickej batérie sa vo kovovej nádobe postupne hromadí plynný vodík. To je v poriadku - tak to má fungovať. Ale niekedy, najmä u starých alebo nízko kvalitných batérií, sa vnútorný tlak zvyšuje až do bodu, keď sa batéria praskne. Ak k tomu dôjde, z batérie a do zariadenia uniká biela prášková látka - hydroxid draselný, do ktorej sa batéria napájala. A presne to sa mi stalo. Čistenie priehradky na batérie - veľmi opatrne, zatiaľ čo pri nosení gumových rukavíc - nepomohlo. Škoda bola spôsobená. Diaľkové ovládanie bolo zničené.

"Dobre," pomyslel som si. "Žiadny problém." Myslel som si, že by bolo ľahké a nie príliš drahé kúpiť úplne nový ovládač, ktorý by pracoval pre moje starnúce stereo. Najprv som sa pokúsil nájsť nejaký na internete, ale aj po oveľa viac času, ako som zamýšľal stráviť hľadaním, som odišiel s prázdnou rukou a frustrovaný. Ako posledný pokus sme sa pokúsili priamo kontaktovať výrobcu. Keď ma však zákaznícky servis už tretíkrát pozastavil, zavesil som telefón a sľúbil som si, že v budúcnosti urobím všetko, čo je v našich silách, aby som sa znova nevydržal v tej istej batérii.

Nakupujte Energizer MAX vo Walmarte
Ak ste si to prečítali tak ďaleko, pravdepodobne si môžete uhádnuť, prečo ma Energizer prvýkrát zaujal. Samozrejme, ružový zajačik som bol oboznámený už roky, ale nevedel som o tom: Alkalické batérie Energizer MAX majú záruku nepriepustnosti. Energizer poskytuje po celú dobu životnosti batérie (a až dva roky po úplnom použití) úplnú ochranu zariadenia. To znamená, že v nepravdepodobnom prípade, že by batéria zničila nejaké zariadenie, spoločnosť Energizer pokryje náklady na jeho výmenu. Pre mňa - naozaj pre každého, kto sa spolieha na batérie, aby poháňal drahé elektronické zariadenia - záruka bez úniku ponúka silnú motiváciu.

Za zárukou nepriepustnosti Energizer MAX je patentovaná technológia spoločnosti Power Seal. Okrem toho, aby sa Energizer MAX stal najdlhšou prémiovou alkalickou batériou na trhu, technológia Power Seal Technology ponúka aj rad špičkových vylepšení navrhnutých tak, aby zabránili únikom. Nepoužité batérie Energizer MAX môžete skladovať až 10 rokov bez obáv z vytečenia alebo straty energie. Inými slovami, keď ich potrebujete, sú pripravení.

Energizer nie je nová spoločnosť. Alkalické batérie Energizer MAX tiež nie sú nové. A zatiaľ čo technológia Power Seal Technology predstavuje vrchol, je to len najnovšia inovácia od spoločnosti známej tým, že dosiahla veľa prvenstiev v priemysle. Koniec koncov, to bol Energizer, ktorý uviedol na trh prvú hodinovú batériu na svete, prvú komerčne dostupnú alkalickú batériu typu AA a AAA s nulovým obsahom ortuti a prvé lítiové batérie typu AA a AAA na svete - a zoznam pokračuje! V minulosti som značkám nevenoval veľkú pozornosť, ale počas môjho jarného čistiaceho víkendu som sa naučil cennú lekciu: kvalita sa počíta.

Ak chcete zásobiť batérie Energizer MAX, choďte k najbližšiemu Walmartu, kde môžete získať odmeny jednoduchým nákupom produktov, ktoré už potrebujete. Ak napríklad naskenujete čiarový kód na ktoromkoľvek balení batérií Energizer MAX AA alebo AAA, automaticky získate 20 „kopov“ z populárnej nákupnej aplikácie Shopkick. Odošlite potvrdenie prostredníctvom služby Shopkick a vy viac ako zdvojnásobte svoje odmeny a získate ďalších 75 kopov. Všimnite si však, že rovnako ako všetko ostatné v živote, obchody a kradnutia netrvajú večne. Ak sa chcete chopiť príležitosti Shopkicku, nezdržujte sa dnes k Walmartu!