Súťaže a rozdávanie

Zadajte prozradené rozdávanie 2 500 dolárov v garáži s Proslatom ešte dnes!


Organizovaná garáž je záležitosťou krásy - a radosti. Ale príliš často nemáme čas ani skladovacie riešenia, aby bola naša garáž funkčná, efektívna a príjemná. Vďaka patentovaným garážovým riešeniam spoločnosti Proslat môžete premieňať neporiadok na svoju vysnívanú garáž.

Tento október vám prináša náš darček v hodnote 2 500 dolárov na odovzdanie do garáže s Proslatom. Jeden výherca si vyberie svoj výber policových a organizačných riešení Proslat, vrátane roštov, stojanov, skriniek a výťahov. Celkovým cenovým balíkom je výmena garáží v hodnote 2 500 dolárov!

Ocenený tím spoločnosti Proslat predstavil značku v roku 2010 s neotrasiteľnou vierou v ich inovatívne produkty. Od tej doby sa spoločnosť Proslat neustále rozvíja vďaka svojim jedinečným, patentovaným riešeniam ukladania stenových panelov spolu so zameraním na spokojnosť zákazníkov a vernosť značke. Spoločnosť Proslat sľubuje, že jej vysoko kvalitné produkty budú spoľahlivo fungovať a prekročia vaše očakávania.

Slatwall je prvotriednym riešením organizácie Proslat pre vašu garáž, suterén, prístrešok alebo dielňu. Tento modulárny systém môže byť inštalovaný na sadrokartón ako kompletný obklad stien alebo v častiach. Vyberte si z dvoch vysokokvalitných materiálov: recyklovaný PVC alebo 100% brúsený hliník.

Vyrobený z 90% recyklovaných plastových zmesí, PVC Slatwall je odolný, ale elegantný, s patentovaným dizajnom so skrytou skrutkou pre leštený vzhľad. Blokovacie panely môžu pojať až 75 libier na štvorcový stopu a dajú sa ľahko čistiť. PVC Slatwall je tiež odolný voči plesniam a plesniam a poškodeniu vodou. Vďaka tomuto ocenenému systému bude vaša garáž atraktívna a funkčná.

Hliníková doska Proslatu má rovnakú odolnosť, spárovaná s ručne opracovaným povrchom zo 100% hliníka. Tieto hliníkové panely sú žiaruvzdorné, so zámkovou konštrukciou, ktorá oddeľuje Proslat ako najlepšiu voľbu v modulárnom úložisku. Zahrnutý je všetok hardvér a lišty potrebné na inštaláciu.

Prispôsobte si panely Slatwall pomocou radu príslušenstva pre veľké zaťaženie, vrátane S-háčikov, políc, košov a probínov. Môžete si byť istí, že máte trvalú kvalitu, pretože všetky výrobky slatwall Proslat sa dodávajú s doživotnou zárukou.

Okrem skríň roštu vám výber skríň Proslat okamžite zmení váš garážový priestor s odvážnym a elegantným dizajnom. Ich skrinky Edge Series sú vyrobené z ocele 20-gauge. Spárujte čierny saténový povrch s úpravou a farbou rukoväte podľa vášho výberu. Ľahké zatváranie európskych pántov je skonštruované tak, aby vydržalo celý život - a nezatvárajú sa. Vychutnajte si krásne, funkčné detaily, ako je plávajúca pracovná plocha z nehrdzavejúcej ocele a skryté zásuvky pre maximálnu čistotu a úžitok.

Vďaka skrinkám série FUSION Pro od spoločnosti Proslat si môžete užiť prispôsobený dizajn hrude s nástrojmi, ktorý je kombinovaný s priestrannosťou a precíznym dizajnom tej najlepšej stolárstva spoločnosti Proslat. Skrinky série FUSION Pro sú vybavené masívnymi hliníkovými držadlami, klznými guľôčkovými ložiskami, práškovou povrchovou úpravou odolnou proti korózii, dvojstennými dverami a pracovnou plochou z nehrdzavejúcej ocele. Skrinky FUSION Pro Series sú vyrobené z odolnej ocele 18 a sú dodávané v modrom saténovom prevedení so zodpovedajúcimi dverami a zásuvkami. Vyberte si veľkosť a kombináciu hrudníka a náradia, ktorá vám najviac vyhovuje.

ProRack je úložné riešenie šetriace miesto spoločnosti Proslat, ktoré z garážovej podlahy dostane viac vecí. Patentovaný dizajn sa ľahko inštaluje, je rozšíriteľný a cenovo dostupný. Vyrobené z vysokovýkonnej ocele a povrchovo upravené práškovou farbou v kovovom uhlí, sú ProRacky skonštruované ako priehľadná mriežka, takže môžete ľahko špehovať to, čo ste si uložili navrchu. Stojany pojmú až 800 libier a môžu byť namontované nasmerované na svorníky alebo ProSlat Slatwall. Objemné predmety (ako kajaky) skladujte navrch a zaveste ďalšie predmety (napríklad bicykle a golfové vaky) z ťažkých háčikov typu S.

Možnosti skladovania sú takmer nekonečné - najmä ak si prečítate výber príslušenstva ProRack vrátane políc, organizátorov lopty, dvojitých háčikov a špeciálne navrhnutej pneumatiky. S doživotnou zárukou ponúka ProRack vysokokvalitné hodnoty a pokoj.

Zdvihnite svoju garáž na novú úroveň čistoty pomocou lanoviek Proslat. Tento motorizovaný zdvíhací systém eliminuje ťažké zdvíhanie nad hlavou a potrebu stupňových rebríkov. Výťahy a zdvíhacie zariadenia Proslat Garator Gator sa ľahko inštalujú a dajú sa spustiť a zdvihnúť pomocou jednoduchého spínača zámku kľúčov, ktorý je zapojený do akejkoľvek zásuvky. Nech už sú vaše potreby akékoľvek, spoločnosť Proslat vám pokryla celý rad nosností (do 220 libier) a funkcií. Pomocou lanoviek Proslat Lift skladujte všetko od bicyklov, kanoe a tvrdých topánok Jeep® po zimné odevy a ozdoby na sviatky.

Pre motor bez výťahu navrhol Proslat tiež dokonalý manuálny zdvihák, ktorý sa ľahko používa - dokonca aj pre deti! Ručný zdvih má kapacitu 100 libier vďaka vysokovýkonnému nylonu a systému s dvojitou kladkou, ktorý zaisťuje vyššiu bezpečnosť.

Dnes a každý deň až do októbra (od 12:00 hod. EST 30. septembra 2019, do 11:59 hodín EST 31. októbra 2019) vstúpte a vyhrajte náš 2 500 $ Garage Makeover od Proslat. Výherca dostane darčekový poukaz v hodnote 2 500 dolárov na použitie v internetovom obchode Proslat, na výber slatiny, skriniek, stojanov a výťahov (s výnimkou podlahových produktov).

VSTUPTE TERAZ!

Zadajte prozreteľné rozdávanie 2 500 dolárov v službe Garáž s Proslatom, aby ste zvýšili svoje šance na výhru v balíčku prémiových cien od organizácie Proslat. Výherca si vyberie z ponuky riešení šetriacich priestor Proslat, vrátane roštu, stojanov, skriniek a výťahov - hodnota 2 500 dolárov.

„Odovzdanie garáží za 2 500 dolárov s Proslatom“ je otvorený iba pre trvalých legálnych obyvateľov USA v Spojených štátoch amerických a v okrese Columbia. Zamestnanci (a ich najbližší rodinní príslušníci a členovia tej istej domácnosti) spoločnosti Vila Media, LLC, Proslat a ich príslušné pridružené spoločnosti nie sú oprávnení na vstup. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Obdobie súťaže o cenu trvá od 12:00 hod. (EST) pondelok 30. septembra 2019 až 11:59 hodín (EST) vo štvrtok 31. októbra 2019. Pozri úradné pravidlá.