Nástroje a dielňa

Cool Tools: Ochrana sluchu bez obetovania pre domácich majstrov


Nezáleží na tom, akú prácu riešim. Či už škvrnu na palube, inštalujem spotrebič alebo čistím kúpeľňu, vždy pracujem rýchlejšie a dosahujem lepších výsledkov - a úprimne si to užívam, ak počúvam hudbu. Určite nemôžem byť jediný. Ak ste ako ja a radi pracujete počas práce, môžete sa dokonca vyhnúť vyťahovaniu elektrického náradia, ktorého používanie vyžaduje ochranu sluchu. Koniec koncov, keď vstúpia do ušné zátky, hudba sa zastaví. A priznajme si to: s ničím iným, iba tlmeným robotom, ktorý ťa sprevádzal, sa opakujúce sa úlohy, ako sú pílky a orezávanie živých plotov, rýchlo stávajú, dobre sa opakujú.

Riešenie? Bezdrôtové ochranné chrániče sluchu vybavené technológiou Bluetooth, ktoré chránia váš sluch a zároveň vám umožňujú počúvať hudbu alebo hovoriť na telefóne naraz. Je pravda, že tento koncept nie je úplne nový. Teraz, keď sa však táto technológia neustále zvyšuje dostupnejšou, racionálnejšou a funkčnejšou, začínajú priemerní víkendoví bojovníci do-it-sami venovať väčšiu pozornosť produktom ako Honeywell Sync Wireless. Odvolanie? Je to jednoduché: tieto chrániče sluchu poskytujú vynikajúcu ochranu sluchu a umožňujú vám bezdrôtovo a úplne bez použitia rúk streamovať hudbu alebo hovoriť po telefóne.

Na základe svojho názvu sa synchronizácia Sync Wireless synchronizuje s akýmkoľvek smartfónom s technológiou Bluetooth prostredníctvom rádiových vĺn, čím odstraňuje potrebu káblov, ktoré by mohli obmedziť vašu mobilitu alebo predstavovať bezpečnostné riziko. Váš telefón zostane stále vo vrecku, klapky na ušiach zostanú na vašej hlave a sústredíte sa na úlohu, ktorú máte po ruke. Chcete prehrať, pozastaviť alebo preskočiť skladbu alebo z tohto dôvodu prijať, ukončiť, stlmiť alebo odmietnuť hovor? Môžete to urobiť všetko bez toho, aby ste prišli o úder, ovládaním ovládacích prvkov zabudovaných priamo do elegantného, ​​ergonomického tela samotnej náhlavnej súpravy. A ak máte zariadenie, ktoré prehráva hudbu, ktorá nie je vybavená technológiou Bluetooth? So zabudovaným konektorom Sync Wireless nie je problém.

Je tu veľa lásky k myšlienke zostať plne v kontakte pri chodníku uprostred obchodu s drevom alebo pri sedení na vrchole kosačky na trávu. Nakoniec je však pripojenie iba čerešničkou na torte; bezpečnosť by mala byť prvoradá. Vždy si myslím, že je potrebné nosiť ochranu sluchu, pretože - uhádli ste - skutočne chcem chrániť môj sluch! Oceňujem preto skutočnosť, že pre všetky funkcie, ktoré sú súčasťou Sync Wireless, bezpečnosť nikdy nesedí na zadné sedadlo. Príklad: Puzdro je vybavené technológiou Volume Management Technology. Takto, keď ste v zóne a zasekávate sa do obľúbených melódií, môžete si byť istí, že hlasitosť nikdy nedosiahne škodlivú úroveň decibelov (kdekoľvek nad 85 dB).

Niečo iné si vážim: nemusím sa opakovať. Na pozadí dostatočne hlasného hluku, ktorý by spôsobil poškodenie sluchu, by som zvyčajne neočakával hladký telefonický rozhovor. Ale vďaka dizajnu, ktorý obsahuje špeciálny veterný rukáv, dokáže mikrofón s výložníkom na synchronizačnej bezdrôtovej sieti odfiltrovať skreslenie a na výstup priviesť krištáľovo čistý zvuk na druhú stranu. Ďalšou skvelou funkciou, ktorú si treba všimnúť: ovládacie tlačidlá na ušnej uši sú tak ľahké na cítenie a manipuláciu s nimi, že aj keď máte rukavice, nemusíte na hovor nechať všetko. Namiesto toho môžete naskočiť alebo zapnúť behom niekoľkých sekúnd a premiestniť mikrofón na miesto, keď ho potrebujete, mimo cesty, keď ho nemáte.

Moja skúsenosť s modulmi gadget je často taká, že pre všetky pohodlie, ktoré môžu ponúknuť, keď ich používate, sú veľmi nepohodlné, aby boli stále nabité. Výnimkou je technológia Sync Wireless. Pre začiatočníkov nie je potrebné sa obávať, pretože táto technológia beží na vstavanej dobíjateľnej lítium-iónovej batérii. Po druhé, jeden poplatok ide dlhá, dlhá cesta. Dokonca aj pri intenzívnom používaní môže Sync Wireless poskytnúť viac ako 16 hodín výkonu predtým, ako sa musí zapojiť. Inými slovami, produkt funguje rovnako tvrdo ako vy, pomáha skôr produktivite ako jej prekážať, a umožňuje kutilovi multitaskovať a získať viac práce, rýchlejšie. teraz že to znie dobre!

Kúpte si bezdrôtové chrániče sluchu Honeywell Sync ešte dnes.

Tento článok vám priniesla spoločnosť Honeywell. Jeho fakty a názory sú názory a názory.