Interiérový dizajn

Rádio: Zbierame perfektné tapety


Ak pridávate tapetu do svojho domova, nezabudnite investovať čas do výberu správneho dizajnu. Koniec koncov, budete pravdepodobne žiť s hľadaním na dlhú dobu.

Počúvaj O VOĽBE NAJLEPŠEJ PAPIERE PRE VAŠU DOMU alebo prečítať nižšie:

Múdry kurz? Ignorujte prechádzajúce výstreky a zúžte svoje zameranie tak, aby zahŕňalo iba klasické vzory, ste si istí, že odteraz budete milovať niekoľko rokov.

Ak tapetu nanášate sami, nezabudnite, že textúry s pevnými farbami vytvárajú najbezpečnejšiu stávku. Nemusíte sa starať o starostlivé zarovnanie každého listu a tam, kde existujú nedostatky - kvôli nesprávnemu zaveseniu alebo inherentnej nepravidelnosti miestnosti - majú tendenciu byť málo nápadné.

Vzorované tapety často vyzerajú úžasne, ale opäť, ak ste domácich majstrov, spoznajte svoje obmedzenia. Možno budete chcieť zamerať na vzory s opakovaním šesť palcov alebo menej. Mierne odchýlky tak nekončia v kompromise konečného výsledku. Ak nemôžete odolať väčšiemu vzoru (vzorec s opakovaním 12 alebo viac palcov alebo viac), urobte kompromis použitím v malej miestnosti, ktorej rozmery vyžadujú menej listov, a teda menej príležitostí na vykonanie chyby.

Pruhované tapety môžu byť obzvlášť zložité na správne zarovnanie. Akonáhle sú pruhy na svojom mieste, majú tendenciu upozorňovať na všetky časti miestnosti, ktoré nie sú na úrovni alebo hranaté. Na druhej strane, keď sa odborne zavesil, prúžkovaná tapeta skutočne funguje tak, že pritiahne oko nahor, takže stiesnený priestor sa cíti oveľa väčší.

Rádio je 60-sekundový tip na vylepšenie domácnosti, ktorý sa vysiela na viac ako 186 staníc na 75 trhoch v celej krajine. Kliknutím sem sa prihlásite na odber, aby ste mohli automaticky dostávať každú novú epizódu hneď po jej príchode - úplne zadarmo!