Kategórie Skladovanie


Skladovanie

Video: Je čas vyhodiť tieto veci z domácnosti

Priznajte si: Vaša garáž, komora a komora sú plné nepoužitých vecí. Všetky tieto nevyžiadané správy sú len ďalšou organizačnou výzvou, ktorá vám bráni naplno využiť váš priestor. Či už čelíte plastovej lavínovej taške zakaždým, keď otvoríte skrinku na metlu, alebo sa snažíte zoradiť zastarané vlákna pri výbere oblečenia každé ráno, jedna vec je istá: V tomto procese môžete preplávať neporiadok a žiť lepšie. Sledujte a učte sa, ktoré veci by ste mali prehadzovať pre organizovanejší život.
Čítajte Viac
Skladovanie

3 dôvody, prečo vymeniť drôtené police

Majitelia domov a nájomníci inštalujú policové regály na uskladnenie a usporiadanie, len aby sa rýchlo stali nespokojnými. Prvé problémy, ktoré si všimnú? Po prvé, drôtené police nie sú príliš atraktívne. Pre iného sa ťažko čistia. Ďalšia frustrácia: Pretože drôtené police musia byť inštalované priamo na nástenné kolíky, nemôžete ich umiestniť tam, kde ...
Čítajte Viac
Skladovanie

Rádio: Zimný drevený nábytok

Zaujíma vás, prečo váš nábytok a podlahy strácajú v zime lesk? Všetko suché suchý vzduch môže spôsobiť praskliny, praskliny a medzery v dreve. Našťastie všetko, čo potrebujete, je trochu know-how na ochranu pred poškodením.
Čítajte Viac