Kategórie Nezaradené

Ako ozvláštniť modré svetlo
Nezaradené

Ako ozvláštniť modré svetlo

Zhromaždite všetky svoje ingrediencie. Do pohára nalejte 1 uncu (o niečo menej ako panáka) svojej obľúbenej vodky. Pridajte spolu s vodkou asi 1/2 unce Apple Schnapps. Potom do nej pridajte 1 1/2 uncie Blue Curaçao. pohár. Zvyšok pohára naplňte lahodnou ananásovou šťavou. Mňam! Mix aaaaaaaaaaaaaaand.

Čítajte Viac

Nezaradené

Ako si pripraviť zdravé občerstvenie

Vyberte si svoje obľúbené ovocie! Vložte ich do svojich 100 kalorických vreciek na ziplock. Ovocie neoplachujte, kým nebudete pripravení na konzumáciu. Vlhkosť, ktorá zostala po vode, spôsobuje, že ovocie a zelenina sú kašovité & 34; alebo mäkké: (Pokračujte v plnení bagg !! !! Rád odoberám hrozno z ich viniča. Takto!
Čítajte Viac
Nezaradené

Ako alternatívne opraviť domovské tlačidlo zariadenia Apple

Moja priateľka to teda videla na videu na YouTube a je to super, takže som sa rozhodol urobiť sprievodcu, ako na to! Môžete ho tiež použiť, ak vaše tlačidlá hlasitosti nefungujú. Je to naozaj úžasné! Najprv choďte na Nastavenia a potom Všeobecné. Potom prejdite nadol na Prístupnosť. Prejdite na AssistiveTouch v časti Fyzické a motorické.
Čítajte Viac
Nezaradené

Ako zdobiť murársku nádobu

Dodávky, ktoré budete potrebovať! Klepnite na trblietky do trblietky pre murára a nádobu pootočte, aby ste nádobu dostali aj s trblietkami. Omotajte čipku okolo nádoby. Pomocou pištole na horúce lepidlo prilepte bočné strany pásky okolo nádoby. Viazajte konopný motúz okolo nádoby. do lukuVoila! Ľahké a časovo efektívne! Perfektné na zdobenie svadieb!
Čítajte Viac
Nezaradené

Ako si vyrobiť letný pletený bočný drdol

Vlasy si rozdeľte na dve časti. Potom zviažte väčší kus do poníka. Tu je, ako to vyzerá, keď je hotové. Teraz vezmite poníka von. Potom vezmite všetky vlasy a stiahnite ich na jednu stranu. Viazajte do poníka. Potom pripnite vrkoč. Začnite ho vkladať do zvnútra poníka. To je to, ako to vyzerá. Posledné kúsky spojte a zviažte. bunDone (: Kefa, Bobby pins, Pony tail
Čítajte Viac
Nezaradené

Ako nalákať dav

Zobrazujte svoje meno vo svetlách. Farby mena vo svetlách. Páči sa vám to. Odhoďte nejaké ďalšie kulisy. Napríklad. A tak. Vrády sa zdajú mať radi červené. A žlté. Ak máte pochybnosti, kulisy Pongu prinášajú priaznivé výsledky. Nakoniec prídavok s & 34; Kelly Watch The Stars & 34; a váš dav odíde dostatočne namáhavý.
Čítajte Viac
Nezaradené

Ako si vyrobiť vodku naplnenú gumenými medveďmi

Gumené medvede! Vodka! Zvyšok môjho Amsterdamu som sa rozhodol využiť. Pridajte do nádoby spolu s vodkou gumené medvede. Nechajte v nádobe dva až päť dní a dopadnú takto! (Ja som ten môj vybral a vložil na niekoľko minút do mrazničky, aby som sa zbavil gýčovitosti.) Potom môžete z gumovej vodky zľava napiť!
Čítajte Viac
Nezaradené

Ako ísť na loptovú hru

Získajte lístky. Vždy je dobré mať priateľa, ktorý má priateľa, ktorý niekoho pozná. Nájdite si miesto na sedenie a nájdite najbližšie miesto, kde sa predáva jedlo. Rád si dám pivo, párok v rožku a arašidy. Ak to neznie lákavo, dúfajme, že ste na ihrisku, ktoré má možnosti. Hneď ako dostanete grub, nájdite najbližšiu dressingovú stanicu s párkami v rožku a prispôsobte si toho psa!
Čítajte Viac
Nezaradené

Ako pripraviť džem z egreše bezového

Egreš už nie je bežným ovocím a je to škoda. Chutia tak príjemne a sú bohatým zdrojom vitamínu C. Opláchnite a odrežte kvetinu a malú stonku. Pridajte vodu a varte, kým sa bobule nerozbijú na kašu. Kaša z egrešov Pridajte cukor a bezové kvety a varte ich, kým sa nezastaví.
Čítajte Viac
Nezaradené

Ako sa robí šalát z broskýň a prosciutta

Usporiadajte si rukolu (ja som pridala detský špenát). Ďalej je na čase, aby ste broskyne prepískli. Vložte ich do misy v umývadle. Potom nechajte vychladnúť studenou vodou. Olúpte. Peeling som neodfotil, pretože je pre môj iPad príliš špinavý! Každý Bocconcini rozkrojte na polovicu. Usporiadajte broskyne a Bocconcini. Roztrhajte ich a pridajte k nim šunku prosciutto alebo šunku Serrano.
Čítajte Viac
Nezaradené

Ako si vyrobiť kostým kapitána ameriku

KROKOM je získať modrú košeľu a modré nohavice Miestne rukavice a gumové čižmy, vďaka ktorým budú mať topánky a rukavice pre Capt. America Šedú farbu, ak je to potrebné, zafarbite čižmy a rukavice červenou farbou Použite túto hviezdu v zvončeku a získajte štít a svojho kapitána America Tvorca tejto príručky nemá priložené nástroje
Čítajte Viac
Nezaradené

Ako si môžete vytvoriť jedinečné heslo, ktoré si skutočne pamätáte

Toto sú moje šteniatka. Nemusia si vytvárať heslá, ale potreboval som aspoň jednu fotografiu pre túto príručku a oni ich pozorne počúvali, keď som im to všetko vysvetľoval. :) Zdá sa, že sa neustále prihlasujeme k účtom na nových webových stránkach. Bezpečnostní experti varujú, že aby sme boli v bezpečí, musíme vytvoriť & 34; silné & 34; heslá a používať jedinečné heslá pre každý účet, ale ako?
Čítajte Viac
Nezaradené

Ako upiecť koláč s čokoládovou vrstvou

Do misky vložte mäkké maslo. Pridajte cukor. Krém to rozmixujte. Odmerajte suché prísady v samostatnej miske. Odložte. Pridajte 1 vajce a rozšľahajte. Postup opakujte, kým sa všetky vajcia nespoja. Beat ďalších 10 minút. Úplne spojené. Teraz je čas pridať mlieko a suché prísady. Rozbaľte si čokoládu. Roztopil som sa v mikrovlnke po dobu 30 sekúnd.
Čítajte Viac
Nezaradené

Ako sa stať inteligentnejším a rýchlejším čitateľom

Máte veľa kníh, ktoré chcete prečítať, ale vaša kniha nie je len & 34; dobrá & 34; čitateľ a tvoj lenivý? Tu je niekoľko mojich tipov! Tip 1 Počas čítania si označte svoje obľúbené stránky a stránky, ktoré sú podľa vás pre príbeh veľmi dôležité a dôležité. Stránky zvyčajne označujem úvodzovkami, ktoré ma naozaj bavia, aby som si ich mohol pozrieť neskôr.
Čítajte Viac
Nezaradené

Ako vyrobiť atol z 3 ingrediencií pre útulnú pochúťku

Naľavo je kukuričný škrob, potom mlieko, potom cukor. Tento bohatý kukuričný škrob kupujem na hispánskych trhoch, volá sa „Maizena“. Dajte svoje mlieko na vysokú teplotu. Nie príliš vysoká, pretože nechcete, aby horela. Na dno šálky pridajte toľko vody, aby bola vysoká len asi 2,5 cm. K tejto vode pridajte asi 3 - 4 lyžice kukuričného škrobu.
Čítajte Viac
Nezaradené

Ako pripraviť chutné mandľové košíčky

Zhromaždite si zásoby. Predhrejte si rúru na 350 stupňov Fahrenheita. Roztopte si maslo. Pridajte si maslo na cukor. Pridajte šľahačovú metličku! Pridajte svoje mlieko a ešte trochu rozšľahajte! Teraz pridajte múku a prášok do pečiva .... A hádajte čo? Šľahajte ešte viac! Teraz pre mandľový extrakt ... Šľahajte ho! Teraz si cesto nalejte do muffinových pohárov a vložte do rúry na asi 15 minútViola!
Čítajte Viac
Nezaradené

Ako pripraviť tortu

Pečte koláč normálne tak, ako hovorí váš obľúbený recept. Zatiaľ čo koláč sa pečie, pripravte akýkoľvek druh polevy. Po vychladnutí nechajte koláč úplne vychladnúť. Presuňte koláč do misy a rozdeľte sa, až kým nebude z neho všetka drobná omrvinka. Pridajte drobnú polevu na omrvinky. cesto ako textúra, ak máte pocit, že potrebujete trochu viac, potom pridajte ďalšie a zamiešajte koláč GOODMake do asi 1 1/2 palcových guľôčok, nechajte ich na voskovanom alebo pergamenovom papieri a potom ich prilepte v mrazničke asi na 10-15 minút. čokoládové tyčinky, takže sú tekuté, môžete ich roztaviť ľubovoľným spôsobom, ale radšej používam dvojitý kotol Lepiaca špička tyčiniek v rozpustenej čokoláde, potom ich vložte do guľôčok koláča Koláčovú guľu ponorte vodorovne na tyčinku v čokoláde pozor, aby tortová guľa nekleslaOzdobte a užívajte si!
Čítajte Viac
Nezaradené

Ako pripraviť špenát a artičokový dip

Roztopte maslo na veľkej panvici. Nakrájajte najemno dve cibule. Medzitým uvarte dva 16 oz vrecká špenátu podľa pokynov v balení. Pridajte cibuľu k maslu a duste ju, kým nebude priehľadná. Otvorte a vypustite štyri plechovky sŕdc artičokov. Artičokové srdcia nahrubo nasekajte. Pridajte cibuľu a duste ju niekoľko minút, len aby sa dochutili chute.
Čítajte Viac
Nezaradené

Ako vytvoriť oranžové kvetinové umenie nechtov

Namaľte základňu oranžovým krémom na báze Creme. Pomocou štetca na zdobenie nechtov naneste na svoj necht ružový lak, aby ste okolo nechtu vytvorili malý zhluk. Pridajte svetlejšiu ružovú farbu, aby mala kvetinová klastra určité rozmery. Pomocou bodkovača alebo špáradla vytvorte bodky s kvetinovým zoskupením a niektoré rozširujú, ako napríklad dizajn šiat.
Čítajte Viac
Nezaradené

Ako pripraviť jednoduchú paradajkovú omáčku

Keď máš toľko paradajok, nevieš, čo robiť ??? PRIPRAVTE OMÁČKY:) Nastavte rúru na pečenie na pečenie pri 200 stupňoch Celzia Vytvorte X v základe rajčiaka, nie príliš hlboko Usporiadajte paradajky v pekáči a pečte ich 30 minút alebo kým sa šupky nezačnú vlniť Koža sa bude šúpať ľahko, keď sa dostatočne zapotiaOšúpeme a nakrájame 1/2 strúčika cesnaku Jemne nakrájame na kocky 2 cibule Do panvice dáme trochu olivového oleja a pridáme cibuľu a cesnak, popražíme ich a potom pridáme paradajky.
Čítajte Viac
Nezaradené

Ako sa varia sladké zemiakové hranolky

Ingrediencie Nakrájajte na polovicu Pripravte väčšie kocky ... Nakrájajte malé alebo veľké Rozmiešajte oboje Rovnováha taveniny Zeme v mikrovlnnej rúre na 20 sekúnd Pridajte sirup A premiešajte ... Nalejte na hranolky Dobre premiešajte Pridajte trochu soli a korenia Mmmmmm Pečte na 350 30-40 minút alebo do hneda Pekné a chrumkavé škorica, ak si to prajú
Čítajte Viac